09179130177

برگزاری مراسم خصوصی در شیراز

برگزاری مراسم خصوصی در شیراز
مراسم خصوصی طیف وسیعی دارد که می تواند از مراسم عروسی گرفته تا دورهمی های کوچک را شامل شود. برگزاری مراسم خصوصی بسته به اهمیت و رسمیت مراسم می تواند هزینه بر و همچنین مجلل و یا اسپرت باشد.

مراسم خصوصی طیف وسیعی دارد که می تواند از مراسم عروسی گرفته تا دورهمی های کوچک را شامل شود. برگزاری مراسم خصوصی بسته به اهمیت و رسمیت مراسم می تواند هزینه بر و همچنین مجلل و یا اسپرت باشد. مراسم خصوصی همانطور که نامش پیداست دارای مهمانان کم و ویژه می باشد. برگزاری مراسم خصوصی اهمیت بسیار زیادی برای میزبان دارد که البته از آن طرف برای مهمانان نیز شرکت در آن مجلس اهمیت بسیار زیادی دارد. مهمانی های خصوصی و جشن های خصوصی می توانند در هر محیط و فضایی باشد و به راحتی انجام گیرد چرا که به دلیل محدود بودن مهمان ها می توان هر فضایی را به برگزاری جشن اختصاص داد. برای تشریفات مراسم در منزل نیز می توانید از موسسات خدمات مجالس استفاده نمایید تا مهمانی شما به بهترین شکل و بدون هیچگونه کم و کاستی برگزار شود.

برگزاری مراسم خصوصی / خدمات مجالس برگزاری مراسم خصوصی برگزاری مراسم خصوصی 🎊 برگزاری جشن و مهمانی خصوصی مراسم خصوصی طیف وسیعی دارد که می تواند از مراسم عروسی گرفته تا دورهمی های کوچک را شامل شود. برگزاری مراسم خصوصی بسته به اهمیت و رسمیت مراسم می تواند هزینه بر و همچنین مجلل و یا اسپرت باشد. مراسم خصوصی همانطور که نامش پیداست دارای مهمانان کم و ویژه می باشد. برگزاری مراسم خصوصی اهمیت بسیار زیادی برای میزبان دارد که البته از آن طرف برای مهمانان نیز شرکت در آن مجلس اهمیت بسیار زیادی دارد. مهمانی های خصوصی و جشن های خصوصی می توانند در هر محیط و فضایی باشد و به راحتی انجام گیرد چرا که به دلیل محدود بودن مهمان ها می توان هر فضایی را به برگزاری جشن اختصاص داد. برای تشریفات مراسم در منزل نیز می توانید از موسسات خدمات مجالس استفاده نمایید تا مهمانی شما به بهترین شکل و بدون هیچگونه کم و کاستی برگزار شود. مهمانی خصوصی جشن تولد مراسم خصوصی جشن خصوصی 🥂 برگزار کننده مراسم خصوصی امروزه برای برگزاری مهمانی ها و مراسم خصوصی اکثر مردم از موسسات خدمات و تشریفات مجالس استفاده می کنند. شاید با خود تصور کنید که تعداد مهمان ها محدود است و می توانیم برای کم کردن هزینه های مهمانی خودمان دست به کار شویم. ولیکن بهتر است بدانید که خریداری کردن مواد اولیه، تهیه و طبخ غذا و پذیرایی به جز دردسر و گرفتن زمان بیشت از اندازه از شما و خستگی هیچ چیز برایتان نخواهد داشت، چرا که در هزینه ها آنقدر تفاوتی ایجاد نخواهد شد! سپردن کارها به موسسات خدمات مجالس علاوه بر چیدمان فضای مهمانی و آماده کردن و تهیه غذاهای مرغوب و با کیفیت، از مهمانان شما نیز پذیرایی می کنند و شما می توانید با خیالی آسوده وقت خود را با مدعوین محترمتان بگذرانید.

کترینگ در واقع تهیه و طبخ غذا و پذیرایی از مهمانان خاص و ویژه شما می باشد که می توانید با انتخا نوع کترینگ مراسم، نوع پذیرایی از مهمانان خود را انتخاب نمایید. تهیه غذا متناسب با مهمانی و رسمی بودن آن و همچنین تعداد مدعوین شما انجام می گیرد. انتخاب منوی مهمانی مهمترین وظیفه ایست که در مهمانی پس از خوشامدگویی و پذیرایی انجام دهید. در نظر داشته باشید که کترینگ مراسم خاص بهتر است بسیار با دقت انتخاب شود تا مهمانان خاطره بی نظیر و فراموش نشدنی را از مجلس شما داشته باشند.


باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857