09179130177

تشریفات عروسی در شیراز

تشریفات عروسی در شیراز
تشریفات عروسی جیوانجی با داشتن کادر مشاورین متخصص در زمینه تشریفات عروسی می تواند مشاوره ای صحیح در این باره را به شما عرضه نماید.

تشریفات عروسی جیوانجی با داشتن کادر مشاورین متخصص در زمینه تشریفات عروسی می تواند مشاوره ای صحیح در این باره را به شما عرضه نماید.

در منوهای تشریفات مجالس جیوانجی بخش های مختلف خدمات مجالس دسته بندی خاصی شده اند. به طوری که مشتریان تشریفات مجالس جیوانجی میتوانند قیمت هر بخش را به صورت تفکیک شده در اختیار داشته باشند.

تشریفات عروسی شیراز

تشریفات عروسی جیوانجی با داشتن کادر مشاورین متخصص در زمینه تشریفات مجالس میتواند مشاوره ای صحیح در این باره را به شما عرضه نماید.در منوهای  تشریفات عروسی جیوانجی  بخش های مختلف خدمات مجالس دسته بندی خاصی شده اند. به طوری که مشتریان تشریفات مجالس جیوانجی میتوانند قیمت هر بخش را به صورت تفکیک شده در اختیار داشته باشند.

انتخاب تشریفات عروسی

انتخاب یک تشریفات مجالس خوب را می توان یکی از مهمترین انتخاب های زمان ازدواج دانست. یک تشریفات عروسی ایده آل و مناسب باید دارای ویژگی های متفاوتی باشد. خدماتی که یک تشریفات عروسی ارائه می دهد نشان دهنده قدرت آن موسسه در توانایی برگزاری یک مراسم رویایی برای شماست. تشریفات عروسی جیوانجی با گردآوری بهترین ها و ارائه دهنده مناسب ترین و بهترین خدمات عروسی به زوج های جوان، توانمندی خود را در برپایی مراسم عروسی لوکس به نمایش می گذارد.

تشریفات عروسی در شیراز

تشریفات عروسی جیوانجی در شیراز با در اختیار داشتن نیروهای زبده و کارآمد و منوهای پیشنهادی متنوع به زوج های جوانی که در شرق شیراز زندگی می کنند می توانند از خدمات خوب و مناسب تشریفات جیوانجی بهره ببرند و شبی رویایی در زندگی خود ایجاد نمایند.

تشریفات عروسی در شیراز

 

تشریفات عروسی شیراز

تشریفات مجالس جیوانجی در شیراز با داشتن تالارها و باغ های عروسی بسیار و ارائه خدمات متنوع و منوهای پیشنهادی متفاوت به زوج های جوان توانسته بین رقبا جایگاه بالاتری داشته باشد. تشریفات جیوانجی در کنار شما برای داشتن جشن عروسی شیک و زیبا.

ویژگی های تشریفات عروسی جیوانجی

از جمله ویژگی های تشریفات عروسی جیوانجی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
باغ های زیبا و مدرن و لاکچری برای برگزاری مراسم جشن عروسی
منوی پیشنهادی تشریفات عروسی جیوانجی که شامل 4 منو با شماره های متفاوت و منوی فصل، منوی عمارت، منوی مینیاتور، منوی ممتاز، منوی پذیرایی، با غذاهای انتخابی و خدمات جانبی می باشد.

امکانات تشریفات عروسی جیوانجی

 سفره عقد : تشریفات عروسی جیوانجی با در اختیار داشتن انواع سفره عقد لحظات نابی را برای عروس و دامادها فراهم می کند.
 کترینگ عروسی : کترینگ عروسی تشریفات مجالس جیوانجی شامل : میان وعده (فینگرفود)، بار سالاد و اردو، دسر و کیک، چیدمان میز شام عروسی، بازارچه سنتی می باشد. 
 چیدمان مجالس عروسی : چیدمان مجالس تشریفات جیوانجی شامل موارد زیر است 
✔ ورودی عروس و داماد : ورودی بسیار زیبا و مدرن با گل آرایی های زیبا و نورپردازی شکیل 
✔ جایگاه عروس و داماد : جایگاه عروس و داماد در تشریفات عروسی جیوانجی با آینه کاری جذاب، گل آرایی مدرن و شمع آرایی که لحظات زیبایی را برای زوج های جوان و بودن در کنار هم رقم می زند 
✔ گل آرایی مجالس : گل آرایی در تشریفات عروسی جیوانجی با انواع گل های زیبا انجام می شود 
✔ شمع آرایی مراسم : شمع آرایی زیبای مراسم در تشریفات عروسی جیوانجی بسیار مجلل برگزار شده است. بار شمع یکی از زیبایی های شمع آرایی تشریفات عروسی جیوانجی است 
✔ میوه آرایی : تشریفات مجالس جیوانجی با ارائه طرح های زیبا در بخش میوه آرایی، بار میوه و بار کمپوت تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما عزیزان انجام می دهد.
✔ آتش بازی: مراسم آتش بازی از قسمت های هیجان انگیز و باشکوه تشریفات عروسی جیوانجی است. این مراسم در 4 بخش ورودی عروس و داماد، مراسم کیک، مراسم شام و در هنگام رقص تانگو برگزار می شود. این مراسم جز هدایای منوی انتخابی در تشریفات مجالس جیوانجی است.
✔ میز یادبود عروس و داماد : میز یادبود عروس و داماد معمولا در قسمت جلویی درب ورودی تعبیه می گردد. این میز با این هدف قرار داده می شود تا دست نوشته های زیبایی را از دوستان و آشنایان خود به یادگار داشته باشید.میز یادبود با طراحی متفاوت از جمله خدمات تشریفات عروسی جیوانجی است.
✔ ریسه بندی باغ عروسی : ریسه بندی و نورپردازی در محوطه باغ تالار هایی که تشریفات عروسی جیوانجی به شما دوستان پیشنهاد می دهد صورت گرفته است. ریسه بندی زیبای باغ عروسی در محوطه باغ و اکثرا از بین درختان رد شده و فضایی خیره کننده را به فضای باغ می دهد.
✔ میز و صندلی عروسی : تشریفات عروسی جیوانجی از زیباترین میزها و صندلی ها با رنگ های خیره کننده که همگی جذابیت را به باغ و تالار عروسی هدیه می دهد استفاده می کند. چیدمان میز و صندلی عروسی در تشریفات جیوانجی به گونه ای است که میهمانان در هر قسمت از مجلس نشسته باشند می توانند از جشن لذت ببرند.
✔ دسته گل عروس : طراحی جدیدترین و به روزترین انواع دسته گل عروس در تشریفات مجالس جیوانجی به شما عروس و خانم ها این امکان را می دهد که از بین ده ها طرح زیبا، بهترین انتخاب را داشته باشید.
✔ ماشین عروس : انتخاب طرح های پیشنهادی و یا طرح انتخابی خودتان زیباترین گل آرایی ها بر روی ماشین عروس از جمله خدمات تشریفات عروسی جیوانجی است. تشریفات مجالس جیوانجی با گل کاری ماشین شما در پارکینگ منزلتان مسئولیت گل کاری ماشین را از دوش آقا دامادها برداشته است. تشریفات عروسی جیوانجی هر لحظه در کنار شماست.
✔ قهوه خانه سنتی : قهوه خانه سنتی در اکثر باغ تالار ها وجود دارد. در قهوه خانه سنتی قلیان، چای و نبات، خرما و تنقلات و ... در اختیار میهمانان قرار می گیرد. قهوه خانه سنتی به این دلیل تعبیه شده است که میهمانان در صورت نیاز لحظاتی را از هیاهوی مجلس دور باشند و از این فضا بهره ببرند.
✔ کافی شاپ : کافی شاپ هایی که در باغ تالارهای تشریفات جیوانجی قرار دارد با ارائه طرح های متنوع و متناسب با هر سلیقه، به صورت حرفه ای به میهمانان شما خدمات ارائه می دهد.
✔ عکاسی و فیلمبرداری مجالس : خدمات مجالس جیوانجی با اکثر آتلیه های به نام در سطح شیراز همکاری دارد. اکثر زوج های جوانی که از طرف تشریفات عروسی جیوانجی معرفی می گردند می توانند از خدمات ویژه ی عکاسی و فیلمبرداری مجالس بهره مند گردند. آتلیه های به نام که تشریفات جیوانجی معرفی می کند با قیمت مناسب کار درجه یک را به زوج های جوان هدیه می دهد. 
✔ اجرای موزیک مجالس : تشریفات جیوانجی با در اختیار داشتن موزیک بندهای متفاوت و حرفه ای به همراه نور پردازی دیجیتال لحظات شادی را برای شما و میهمانان تان فراهم می کند.
✔ آبشار شکلات : آبشار شکلات از خوشمزه ترین قسمت های جشن ها در مراسم مختلف است. پذیرایی از مهمانان با شکلات جاری در دستگاه آبشار شکلات به همراه بیسکویت ها و شیرینی های متنوع در کنار دستگاه آبشار شکلات از جمله خدمات تشریفات عروسی جیوانجی است.

تشریفات مجالس شیراز

هزینه و قیمت تشریفات عروسی

قیمت و هزینه تشریفات عروسی بر اساس میزان خدماتی که تشریفات مجالس پیشنهاد می دهد مشخص می شود. مشتریان تشریفات عروسی جیوانجی میتوانند قیمت هر بخش را به صورت تفکیک شده در اختیار داشته باشند. 

بهترین تشریفات عروسی در شیراز

بهترین تشریفات عروسی در شیراز را می توان تشریفات مجالسی دانست که قدرت برگزاری مجالس کامل و عاری از هرگونه نقص را داشته باشد. استرس های حاکی بر برگزاری مجالس که بر دوش عروس و دامادها است را از دوش آنها بزداید. تشریفات عروسی جیوانجی توانمند در برگزاری مجالس حرفه ای در شیراز و حومه می باشد.

بهترین تشریفات عروسی در شیراز

 

نکات مهم در انتخاب تشریفات عروسی

در انتخاب تشریفات عروسی مناسب و متعهد باید دقت لازم را داشته باشید. به نوع خدماتی که ارائه می دهد، به زمان بندی و برنامه ریزی دقیق تشریفاتی که با آن قصد بستن قرارداد دارید توجه نمایید. به زیبایی مراسم هایی که تاکنون برگزار کرده دقت کنید. تشریفات عروسی جیوانجی با ارائه خدمات بینظیر و حرفه ای و زمان بندی و برنامه ریزی مناسب توانسته یار مناسبی در کنار زوج های جوان باشد.


باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857