09179130177

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در شیراز

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در شیراز
یکی از بهترین اتفاقاتی که در دوران زندگی یک فرد رخ می دهد اتمام پایان دوره دانشجویی است. بسیاری از دانش آموختگان قصد دارند به مناسبت فارغ التحصیل شدن جشنی را برگزار کنند تا روز شادی را در خاطر خود و دیگران ثبت کنند

یکی از بهترین اتفاقاتی که در دوران زندگی یک فرد رخ می دهد اتمام پایان دوره دانشجویی است. بسیاری از دانش آموختگان قصد دارند به مناسبت فارغ التحصیل شدن جشنی را برگزار کنند تا روز شادی را در خاطر خود و دیگران ثبت کنند. برای برگزاری یک جشن در شان شما باید سعی کنید تمام خدمات را به نحو احسن ارائه دهید و برای این کار بهتر است از قبل لیست تدارکات مراسم را یادداشت کنید.

برگزاری جشن فارغ التحصیلی علاوه بر اقداماتی که در هر نوع مراسمی باید انجام شود مانند رزرو سالن، گل آرایی، دکورآرایی، نورپردازی و پذیرایی از میهمانان ، نیازمند پیش بینی و انجام تدارکات خاصی می باشد. اولین و مهم ترین نکته تهیه لباس دانش آموختگان است که شما می توانید از یک طراح لباس برای انجام این کار کمک بگیرید، شما نیاز به یک مجری جهت مدیریت و اعلام  قسمت های مختلف مراسم خود دارید تا مراسم شکل رسمی خود را حفظ میکند.

یک متن سخنرانی را از قبل آماده کنید تا زمانی که مجری شما را به روی صحنه دعوت میکند آن را قرات کنید. مقدمه متن سخنرانی شما بهتر است با قدردانی و سپاس گذاری از والدین، اساتید و کسانی که در پیشرفت شما نقش آفرینی کردند آغاز شود.


باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857