09179130177

جشن نامزدی یکی از مهم ترین جشن هایی است که تمام زوجین مایل هستند آن را به بهترین نحو برگزار کنند تا بتوانند خاطره به یاد ماندنی از این شب زیبا را به یادگار بگذارند. برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز تنها زمانی می تواند به بهترین نحو ممکن انجام شود که تشریفات مراسم به دست نیروی خبره و در فضایی که بهترین رسیدگی را برای میهمانان انجام می دهند، برگزار شود. بر این اساس ما در این مطلب به توضیح نکاتی که برای برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز باید به آن توجه شود و معرفی یکی از بزرگ ترین مجموعه هایی که  تشریفات عروسی  و خدمات مجالس را به بهترین نحو انجام می دهد، می پردازیم. برای دانستن جزئیات بیشتر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برگزاری جشن عقد آریایی در فضای باز

برای اینکه زوجین بتوانند جشن نامزدی لاکچری در شیراز را برگزار کنند می توانند در ابتدا جشن عقد آریایی نسبتاً کوچکی را در فضای باز که از المان های طبیعی مانند انواع گل طبیعی، صندلی های چوبی و…برای دیزاین محیط استفاده می کنند، برگزار کنند. برگزاری جشن نامزدی لاکچری همراه با عقد آریایی علاوه بر احساس خاص و زیبایی که برای زوجین به همراه دارد، موجب شادی میهمانان نیز می شود. زوجین می توانند از تالار باغ ها یا باغ هایی که با صندلی های زیبایی دیزاین شده اند و فضای بسیار شاعرانه و رویایی برای برگزاری جشن دارند، استفاده ‌کنند. بسیاری از تالار باغ های شیراز برای برگزاری این جشن نامزدی مناسب هستند.

برای برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز باید به چه نکاتی توجه شود؟

برای برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز عوامل زیادی هستند که موجب می شوند کار با کیفیت بالایی و به بهترین نحو ممکن انجام شود. برای برگزاری جشن نامزدی باید تشریفات عقد در شیراز توسط مجموعه ای حاذق و توانا که تمام امور را با بهترین برنامه ریزی و بالاترین سطح از کیفیت انجام می دهند، مراجعه شود. نکاتی که موجب می شود جشن نامزدی در شیراز به صورت لاکچری و مدرن برگزار شود عبارت است از:

 • استفاده از بهترین متریال برای پذیرایی

مهم ترین موضوعی که برای برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز باید به آن توجه شود این است که تالار یا باغ مورد نظر در شیراز برای پذیرایی و انجام تشریفات مجالس از متریال با کیفیتی استفاده کند. استفاده از انواع قاشق، چنگال، لیوان، رومیزی، بشقاب و…که مطابق با مد و از زیباترین طرح های روز باشند، نقش بسیاری در زیبایی میز پذیرایی و فضای داخلی باغ عروسی یا تالار دارد.

 • گل آرایی و حریر آرایی به شیوه مدرن

یکی از عواملی که نقش بسیاری در زیبایی فضای داخلی تالار یا  باغ عروسی  دارد، دیزاین محیط با استفاده از گل های طبیعی، حریر آرایی و بادکنک آرایی است. اگر قرار است جشن نامزدی لاکچری در شیراز برگزار شود باید کسانی که تشریفات مجالس در باغ را بر عهده دارند، کسانی را برای این امور استخدام کند که بتوانند با توجه به سلیقه زوجین زیباترین دیزاین را برای جایگاه عقد، جایگاه رقص، فضای داخلی تالار، فضای بیرونی باغ و…اجرا کنند.

 • استفاده از میز و صندلی لاکچری و باکیفیت

استفاده از میز و صندلی های لاکچری و با کیفیت که از بهترین متریال تهیه و با زیباترین پارچه ها دیزاین شده اند، نقش بسیاری در ایجاد یک فضای لاکچری برای تشریفات عروسی و جشن عقد دارد. امروزه سبک های متنوعی برای دیزاین فضای تالار وجود دارد. مدیریت مجموعه باید بتواند مطابق با درخواست و سلیقه زوجین از میز و صندلی هایی با جنس های متنوعی چون چوب، فلز، استیل و…استفاده کند و تمام فضای داخلی سالن یا فضای باغ را با استفاده از این امکانات برای  خدمات مجالس  دیزاین کند.

 • برگزاری جشن در تالارهایی با ظرفیت استاندارد

یکی از نکاتی که در برگزاری جشن عروسی لاکچری در شیراز نقش بسزایی دارد، ظرفیت تالار است. تالار یا باغی که برای برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز برگزار می شود باید ظرفیت مناسب برای میهمانان را داشته باشد تا میهمانان بتوانند به راحتی چند ساعتی را در تالار و باغ عروسی به شادی سپری کنند.

 • انجام تشریفات مراسم توسط نیروهای حاذق و دوره دیده

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه برخی از جشن های عروسی و  تشریفات مجالس  با نظم و کیفیت بالایی انجام می شوند؟ قطعاً یکی از مهم ترین مسائلی که در برگزاری جشن نامزدی لاکچری در شیراز تاثیر گذار است، کیفیت خدمات مراسم است. در هنگام انتخاب تالار یا باغ عروسی به این نکته توجه شود که تشریفات عروسی و خدمات مجالس توسط کسانی برگزار شود که در این زمینه از تجربه بالایی برخوردار هستند و تمام اقدامات پذیرایی و سرو غذا و میوه را با نظم و دقت بالا انجام می دهند.

 • استخدام فیلمبردار و دی جی معتبر و ماهر

انتخاب دی جی و فیلمبردار خوب نقش بسزایی در برگزاری جشن عقد لاکچری در شیراز دارد. کسانی که علاقمند به برگزاری جشن نامزدی لاکچری و لوکس در شیراز هستند باید در تمام زمینه ها بهترین انتخاب را داشته باشند. انتخاب دی جی کاربلد نقش بسزایی در شادی مجلس و سرگرم شدن مهمان دارد و انتخاب فیلمبردار می تواند در به یاد ماندن عکس ها در ذهن افراد تاثیر گذار باشد. بنابراین باید تالار یا باغی برای اجرای تشریفات عقد در شیراز انتخاب شود که از کادری ماهر و معتبر برای انجام خدمات مجالس استفاده می کنند.

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

این مطالب را از دست ندهید

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177