09179130177

لباس خواستگاری از اسرار درون شما پرده بر می‌دارد و رضایت شما را از این زندگی جدید نشان همه می‌دهد. در مسیر عروسی، خرید لباس خواستگاری یکی از پرچالش‌ترین مراسم‌ها برای عروس و داماد است. روزی که خانواده‌ها به‌صورت رسمی با یکدیگر آشنا شده و شما را برای اولین بار مشاهده می‌کنند. مراسمی که باید در آن با رویی خوش و اعتماد بنفس قدم بردارید و به بزرگان نشان دهید که به معنای واقعی می‌خواهید زندگی خود را از نو بسازید. همان اندازه که لباس خواستگاری دخترانه پر از معنا و راز است، لباس خواستگاری مردانه نیز معنای ویژه‌ای را به خانواده عروس می‌رساند. برای انتخاب لباس خواستگاری پا به پای شما هستیم، تا بهترین و شیک‌ترین‌ها را برای مراسم رسمی و حتی نیمه رسمی خود انتخاب کنید.

لباس خواستگاری چه رنگی بپوشیم؟

رنگ‌ها، رازهای درون ما را برای دیگران فاش می‌کنند و برای این مراسم شیرین با دقت رنگ لباس خواستگاری خود را انتخاب کنید. تناسب رنگ لباس با رنگ پوست شما بسیار مهم است؛ اگر رنگ پوست سبزه‌ای دارید، اصلا رنگ‌های روشن مانند کرم، سفید، لیمویی، صورتی روشن و… را برای لباس خواستگاری خود نپوشید؛ این رنگ‌ها شما را تیره‌تر می‌کند و تناسب زیبایی شما را به هم می‌ریزد. عروس و دامادهایی با رنگ پوست روشن، بهتر است، لباس‌ خواستگاری به رنگ‌های سفید و حتی سرد بپوشند. برای جلسه خواستگاری غیر رسمی که مادر، مادربزرگ و خواهر آقا داماد به دیدن شما می‌آیند، بهتر است لباس خواستگاری به رنگ روشن مانند: زرد، صورتی کمرنگ، طوسی، سبز، آبی سبز، بنفش و… بپوشید. رنگ‌هایی که نشان از جسارت، حال خوب و سرزندگی، حس رضایت شما از این وصلت و… دارد. در لباس خواستگاری مذهبی می‌توانید از روسری و حجاب سر از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. تناسب رنگ را در میان لباس خواستگاری از دامن یا شلوار و پیراهن خود رعایت کنید؛ اگر دامن با رنگ صورتی کمرنگ و لباسی به رنگ کرم را انتخاب کردید، روسری و حجاب سر خود را با رنگ‌هایی از همین خانواده ولی پر رنگ‌تر بپوشید. در خرید لباس خواستگاری یادتان باشد که رنگ آن احوالات شما را به همه نشان می‌دهد.

لباس خواستگاری برای خانم ‌ها

همه دوست دارند که در مراسم‌های ازدواج خود زیبا، خوش‌پوش و شیک ظاهر شوند. خرید لباس خواستگاری ، حساسیت‌های زیادی دارد و در هر فرهنگ و شهری نوع پوشش بسیار متفاوت است.

 • لباس خواستگاری دامن بپوشیم یا شلوار؟

اینکه چه نوع پوششی را برای مراسم لباس خواستگاری خود انتخاب کنید، بستگی به استایل و علایق شما دارد. در این مراسم به دلیل هیجان، ممکن است بدن شما شروع به تعرق کند و باید لباسی را به تن کنید که خنک باشد و با دما محیط سازگار باشد. لباس خواستگاری دخترانه شامل دامن یا شلوار است و این شما هستید که باید به این نتیجه برسید، برای قدم زدن و نشستن در مراسم عروسی با دامن راحت‌‌تر هستید و یا با شلوار. در استایل کلاسیک، شلوار بسیار مهم است، اصلا از شلوار جین استفاده نکنید و شلوار پارچه‌ای راسته و یا شلوار دمپا انتخاب مناسبی است. دامن‌های پر از چین مناسب لباس خواستگاری نیست، دامنی با چین‌های کمتر که لاغری و مدل کمر شما را به خوبی نشان دهد، دامن مناسبی است.

 • شومیز بپوشیم یا لباس آستین حلقه‌ای

اگر در لباس خواستگاری ایرانی جستجو کنید، پوشش خاص متناسب با فرهنگ ایرانی به چشم می‌خورد، لباس‌هایی پوشیده و زیبا که پوست تن را نشان نمی‌دهد. شومیز و پیراهن‌های دخترانه از نظر فرهنگی جلوه مناسبی از شما نشان می‌دهند. در خرید لباس خواستگاری دقت کنید که لباسی ساده و بدون زرق وبرق بخرید و شومیزی را انتخاب کنید که با سادگی خود بر تن شما در مجلس خواستگاری زیبا نشان داده شود. لباس‌های آستین حلقه‌ای نیز برای مجلس خواستگاری در فرهنگ ایرانی جلوه مناسبی ندارد، ولی اگر دوست دارید و با استایل شما هماهنگ است؛ ساده‌ترین آن را به عنوان لباس خواستگاری انتخاب کنید.

 • لباس خواستگاری مذهبی

​​خیلی از عروس خانم‌ها دوست دارند که در شب رسمی خواستگاری خود، لباسی پوشیده و چادر به سر کنند. اگر انتخاب شما برای لباس خواستگاری ، چادر است؛ از لباس‌های زیر چادر غافل نشوید. جنس لباس‌ها در زیر چادر باید بسیار خنک باشد، زیرا چادر گرمای زیادی ایجاد می‌کند و ممکن است ساعت‌های مراسم خواستگاری برای شما طاقت‌فرسا شود. چند سالی‌است که دنیای مد و فشن، تحولی بزرگ در لباس‌های پوشیده کرده است و لباس خواستگاری مذهبی نیز در شکل و رنگ‌های مختلف در بازار وجود دارد. شلوارهای راسته راحتی خاصی برای حضور در مجلس به شما می‌دهد و می‌توانید آن را با تنیکی زیبا و هم‌رنگ، ست کنید. اگر لباس‌های خود را با رنگی ملایم ست کردید، روسری پر رنگی را به سر کنید. در این مجلس چادر سیاه ممنوع است و بهتر است از چادرهایی سبک، کم وزن و خنک با رنگ‌های روشن و طرحی ساده استفاده کنید.

 • کت و شلوار مناسب لباس خواستگاری

از سال‌های خیلی قبل در اروپا عروس‌ها برای مراسم مختلف خود، چه خواستگاری و حتی عروسی از کت و شلواری با رنگ روشن استفاده کردند. کت و شلوار یکی از گزینه‌های بسیار شیک برای لباس خواستگاری است. کت و شلوار بسیار راحت است و علاوه بر اینکه نشانه‌های فرهنگی در آن رعایت شده است، زیبایی منحصر به‌فردی به شما هدیه می‌دهد. اندام خانم‌ها در کت و شلوار به زیبایی نمایش داده شده و اندام را کشیده‌تر جلوه می‌دهد. با کت و شلوار استایلی خاص و ویژه دارید که همه شما را برای انتخاب این مدل لباس خواستگاری تحسین می‌کنند.

لباس خواستگاری برای داماد

 

جزئیات عروسی تمامی ندارد و همان‌قدر که نوع پوشش عروس خانم مهم است، لباس خواستگاری مردانه نیز اهمیت بسیاری دارد. با انتخاب درست لباس خواستگاری ، مردی جذاب، و خوش‌پوش جلوه دهید؛ و با ورود به خانه عروس خانم چشم‌ها را به خود خیره کنید. لباس و نوع رنگ آن نشان‌دهنده اعتماد بنفس شما است و با آن‌ها به عروس و خانواده او نشان‌می‌دهید که چقدر به خودتان اهمیت می‌دهید. در مجلس رسمی خواستگاری حتما کت و شلوار بپوشید، ولی کت شلواری که با لباس عروسی خودتان تفاوت زیادی داشته باشد. کت و شلوار باید دوخت خوبی داشته باشد و شما را چهارشانه نشان دهند، رنگ‌هعای طوسی و خاکستری ظاهر زیبایی دارد و اصلا کت و شلوار مشکلی لباس خواستگاری مناسبی نیست. از رنگ‌های نامتعارف مانند بنفش و قهوه‌ای برای لباس خواستگاری استفاده نکنید، رنگ‌های سرمه‌ای، خاکستری تیره، استایلی کلاسیک به شما برای این شب مهم هدیه می‌دهد.

 • پیراهن مردانه برای خواستگاری

پیراهن برای لباس خواستگاری مردانه باید با دقت و زیبایی خاصی انتخاب شود. پیراهنی با رنگ تیره، استایل شما را دلرباتر می‌کند. قبل از تن کردن پیراهن، دقت کنید که تمیز باشد و قبل از مجلس خواستگاری آن را به اتوشویی ببرید. پیراهن مردانه با یقه‌های کلاسیک جذابیت شما را چند برابر می‌کند. سادگی در زیبایی اسیت؛ سعی کنید پیراهن‌های طرح‌دار و رنگ‌های پاستیلی مانند: صورتی و لیمویی و… زیر کت و شلوار خود نپوشید.

 • آیا در شب خواستگاری کروات بزنیم؟

با پوشیدن کروات، معنای استیل تغییر می‌کند. کروات زیبایی پوشش شما را چند برابر و جذاب‌تر می‌کند. لباس خواستگاری مردانه شما با بستن کروات‌هایی ساده و شیک و متناسب با رنگ کت و شلوار کامل می‌شود. از اکسسوری پاپیون در لباس خواستگاری استفاده نکنید، زیرا پاپیون مخصوص مجلس‌های غیر رسمی‌‌تر و صمیمانه‌ است.

 • کفش خواستگاری چی بپوشیم؟

لباس خواستگاری مردانه با کمی دقت و آراستگی، زیباترین لباس شما خواهد بود. مراسم خواستگاری، یک مهمانی عادی نیست و برای حضور در این مراسم رسمی باید لباس‌هایی متناسب با آن را بپوشید. در این مراسم تی‌شرت، شلوار جین و کتونی نپوشید. کفش مناسب برای لباس خواستگاری ، کفش مشکی و کلاسیک است؛ و اصلا جوراب رنگی و مدل دار به پا نکنید. قبل از رفتن به جلسه خواستگاری کفش خود را خیلی خوب تمیز کرده و واکس بزنید. تمیزی پوشش شما نشان‌دهنده شخصیت شما است؛ پس با کمی ظافت و پاکیزگی، خود را مردی خوش پوش و جذاب نشان دهید. اگر دوست داشتید که کفش رنگی به پا کنید، کفشی را انتخاب کنید که با کت و شلوار شما ست باشد و حتی می‌توانید رنگ آن را با کمربند خود هماهنگ کنید.

این اشتباه‌ ها را در انتخاب لباس خواستگاری نکنید:

 

خواستگاری آداب و رسوم خاص خود را دارد، عروس و داماد دوست دارند که با ظاهری بسیار زیبا و شیک در روز خاص خود ظاهر شوند. برای انتخاب لباس خواستگاری شیک این اشتباه‌ها را تکرار نکنید.

 • لباسی متعارف با فرهنگ خانوادگی خود و خانواده مقابل بپوشید. قبل از آنکه شما سخن بگویید، لباس‌هایتان رازهای شما را به گوش دیگران می‌رساند. اگر خانواده‌ای سنتی و مذهبی دارید از همین حالا به فکر لباس خواستگاری مذهبی باشید.
 • تمیز و شیک باشید. انتخاب لباس خواستگاری کار بسیار سختی است؛ ولی خیلی فرقی نمی‌کند که چه مدل لباسی را برای پوشش خود انتخاب می‌کنید، تمیز بودن آن از هر نکته‌ دیگری، مهم‌تر است. لباس اتوکشی شده و تمیز جلوه زیبا و پاکیزه‌ای از شما در یاد دیگران ثبت می‌کند.
 • لباس خواستگاری با رنگ جیغ ممنوع است. رنگ‌ها به شما قدرت و اعتماد بنفس می‌دهند با شناخت رنگ‌ها بهتر می‌توانید شخصیت دیگران را بشناسید و از احوالات خود به دیگران بگویید. لباس‌هایی با رنگ‌های جیغ مانند فسفری، صورتی شب‌تاب، زرد و… مناسب مراسم‌های خودمانی و صمیمانه است. در هنگام خرید لباس خواستگاری از رنگ‌های روشن و نود کمک بگیرید.
 • اصولا مجالس خواستگاری رسمی در خانه عروس برگزار می‌شود و دیدارهای قبلی در کافه و رستوران شکل می‌گیرد. لباس خواستگاری خیلی گرم نپوشید، از لباس‌هایی با پارچه‌های نازک که گرما را در خود نگه نمی‌دارند، استفاده کنید.
 • لباس خواستگاری را قبل از مراسم چند دفعه بپوشید تا استایل شما را به خود بگیرد و ایردات ان را قبل زا مراسم رفع کنید.
 • لباس خواستگاری متناسب با آرایش شب مراسم باشد. خیلی زیاد و حتی کم آرایش نگنیدو تناسب میان آرایش و لباس خواستگاری شما را بسیار شیک و توجه همه را به خود جلب می‌کنید.
 • مراسم خواستگاری یک مهمانی کاملا رسمی است. در مجلس رسمی، لباس اسپرت نپوشید. خواستگاری یک مجلس رسمی است و لباس خواستگاری هم به تناسب آن باید رسمی باشد و از تی‌شرت و شلوار لی استفاده نکنید.
 • تناسب رنگی را در پوشش لباس خواستگاری خود رعایت کنید. در لباس خواستگاری مذهبی به راحتی از روسری تا حتی دامن خود را در یک هارمونی رنگی انتخاب کنید.

لباس خواستگاری مناسب خانواده‌ها

جلسه خواستگاری برای آشنایی خانواده‌های عروس و داماد است. در این آشنایی اولیه هر جزئیاتی معنای خودش را دارد و پوشش خود معناهای متفاوتی را به خانواده جدید خود نشان می‌دهید. لباس خواستگاری فقط مخصوص عروس و داماد نیست، هر عضو خانواده باید لباسی شیک و زیبا به تن کند. اگر خواهر یا بردار کوچک دارید، او را مجبور به تن کردن لباسی پوشیده و رسمی نکنید. کت و شلوار، کت و دامن شیک می‌تواند لباس خواستگاری مناسبی برای مادرهای عروس و داماد خوشبخت باشد. اگر سنت‌ها برای شما مهم است و به دنبال لباس خواستگاری مذهبی هستید، از چادرهای ساده استفاده کنید و کت و دامن زیبای رنگی را در زیر آن بپوشید. پدر عروس و داماد با کت و شلواری شیک و ساده می‌توانند خوش پوشی لباس خواستگاری خود را به دیگران اثبات کنند.

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857