09179130177

نکات مهم خرید لباس عروس در سال 2021

1- برگزاری یا عدم برگزاری جشن

برای خرید لباس عروس باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا اصلا مراسم عروسی شما برگزار می‌شود یا خیر، با وجود بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم عروسی احتمالا شما مجبور می‌شود تا مراسم عروسی خود را در قالب یک  مراسم فرمالیته  برگزار کنید، پس اگر اینطور است شما می‌توانید یک دست لباس را برای یک روز فیلمبرداری و عکاسی و ساخت کلیپ اجاره نمایید. فراموش نکنید که امکان به تن کردن لباس عروس برای هر دختر خانمی فقط یکبار در طول زندگی اش میسر می‌شود پس حتما به این مهم توجه داشته باشید تا هیچ وقت در زندگی خود حسرت روز‌‌‌‌های گذشته را نخورید.

 

2- عکس عروس را از دست ندهید!

با هر شرایطی که همه گیری کرونا در سال 2021 ایجاد می‌کند شما از عکس عروس غافل نشوید و اجازه ندهید تا کرونا سد راه زیباترین اتفاق زندگی تان شود، حتما لباس عروس را سفارش دهید و یا حداقل اجاره کنید تا بتوانید عکس‌‌‌‌های عروسی خود را برای همیشه به یادگار داشته باشید.

 

3- مدل‌‌‌‌های لباس عروس در سال 2021

زیباترین مدل‌‌‌‌های لباس عروس در سال 2021 لباس‌‌‌‌های ساده، با پف کمتر و لباس هایی با رنگ و جنس سفید براق هستند که با جواهرات نقره ای و گوشواره‌‌‌‌های بلند می‌توانند بسیار جذاب و مدرن به نظر برسند. سعی کنید خودتان را اسیر مد روز نکنید اما استفاده محدود از مد روز می‌تواند یادآور سالی که در آن ازدواج کرده اید باشد و این خود یک نوستالژی خواهد شد!

 

4- خرید دو نفره لباس عروس

حالا که شرایط بحرانی ویروس کرونا حاکم است، چقدر بهتر است تا تنهایی و فقط با همسرتان برای خرید لباس عروس به  مزون‌‌‌‌های لباس ‌  بروید، این فرصت رویایی را از دست ندهید و از همراه داشتن اعضای دیگر خانواده برای خرید لباس عروس و سایر خرید‌‌‌‌های مهم عروسی تان (بدلیل حفظ سلامتی آنها) اجتناب کنید تا اینگونه بتوانید هر آنچه را که می‌پسندید برای خود تهیه نمایید.

 

5- نظر خواهی از عزیزانتان با استفاده از تماس تصویری

شما میتوانید با استفاده از تلفن همراه خود پرو لباس عروس تان را با خواهر یا مادر خود به شور بگذارید و آنها نیز سلایق و نظرات خود را از طریق ارتباط تصویری با شما در میان بگذارند، قطعا مشورت آنها می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

6- هزینه ها را کاهش دهید!

اگر قرار باشد تا لباس عروس تان فقط برای عکاسی و جلوی دوربین تهیه شود پس دیگر لازم نخواهد بود تا بهترین و گران قیمت ترین نوع پارچه و لباس را انتخاب کنید شما می‌توانید از لباس‌‌‌‌های دوخت داخلی استفاده کنید و هزینه لباس‌‌‌‌های وارداتی را متحمل نشوید چون در قاب دوربین عکاسی هیچ یک از عناصر گران قیمت لباس شما معلوم نخواهد بود و هر نوع لباس که تهیه کنید در عکس و فیلم تان زیبا و گران قیمت نمایش داده خواهد شد.

 

7- به تن خور لباس بیشتر توجه کنید!

برای عکاسی و فیلمبرداری یا مراسم‌‌‌‌های کوچک مهمترین چیزی که در ابتدا در چشم میهمان ها دیده می‌شود تن خور لباس عروس است سعی کنید لباسی را که تهیه می‌کنید از هر نظر فیت تن شما باشد و مناسب اندام و هیکل شما باشد، مثلا اگر سینه‌‌‌‌های بزرگی دارید پس نباید از لباس ها جلو باز و بدن نما استفاده کنید و می‌بایست از لباس‌‌‌‌های پف دار استفاده کنید، یا اگر گردن کوتاهی دارید نباید از لباس‌‌‌‌های پف دار استفاده کنید و باید از لباس‌‌‌‌های بدن نما بیشتر استفاده نمایید. در آخر باید توجه داشته باشید که تمامی این موارد جزو تن خور لباس شما محسوب می‌شود.

 

در آخر این مطلب باید اشاره کنیم که برپایی مراسم‌‌‌‌های بزرگ عروسی در شرایط کرونا یک جور خود خواهی محسوب می‌شود و در حقیقت اگر جان یکی یا تعدادی از میهمان ها به دلیل مراسم عروسی شما به خطر بیافتد شما هرگز خود را نخواهید بخشید و یک عذاب وجدان همواره با شما خواهد ماند، پس بهتر است مراسم عروسی خود را در یک باغ سر باز برگزار کنید و تعداد اندکی میهمان (مثلا 10 تا 20 نفر) در مراسم خود داشته باشید و از  آتلیه‌‌‌‌های عکاسی  حرفه ای استفاده نمایید، تا مراسم عروسی شما در فیلم یک مراسم خاص ( شبیه به مراسمات اروپایی) باشد.

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857