09179130177

همانطور که شما نیز شاهد این قضیه بوده اید در سال‌‌‌‌های گذشته و اخیر هزینه‌‌‌‌های ازدواج و عقد بالا رفتهاند و نمیتوانیم از جوانانی در بازه سنی بیست تا بیست و پنج سال سن توقع داشته باشیم که بتواند تمام هزینه‌‌‌‌های ازدواج را بدون هیچ مشکلی بپردازند. همچنین با توجه به جنبه چشم و هم چشمی این مهمانی ها، امروزه ازدواج کردن برای همه جوانان به یک معضل تبدیل شده است. در این شرایط که جوانان توانایی پرداخت هزینه‌‌‌‌های بالا و زیاد برای شروع زندگیشان را ندارند برگزاری مراسم ازدواج به طور یک مهمانی ساده به صورت طرح ازدواج آسان و بدون تجملات غیرضروری میتواند برای شروع زندگی زوجین بسیار مناسب و مثمر ثمر باشد.‌ آنها میتوانند با کم کردن هزینههایشان به راحتی وارد زندگی مشترک خودشان شوند و بدون دغدغه برای پرداخت قسط و وام به زندگی خودشان ادامه دهند. ما در ادامه به بررسی روش هایی برای کم کردن هزینه ازدواج و طرح ازدواج آسان برای زوجین خواهیم پرداخت.

ازدواج آسان چیست؟

اما سوال مهم تر این است که ازدواج آسان چیست و طرح ازدواج آسان چگونه صورت می‌گیرد. ازدواج آسان ازدواجی است که پایه‌‌‌‌های آن بر ساده زیستی و منع استفاده از تجملات بنا شدهاست. در این ازدواج ها زوجین بدون این که به خود فشار زیادی بیاورند سعی میکنند با هزینه‌‌‌‌های بسیار پایین و توانایی که دارند اقدام به برگزاری مراسم ازدواج خودشان بکنند. همچنین در زمینه طرح ازدواج آسان موسسات خیریه بسیار زیادی مشغول به کار شدهاند تا بتوانند با کمک کردن به زوجین آمار ازدواجها را بالاتر ببرند و سن ازدواج را پایین بیاورند. این مؤسسات با عقد قرارداد با سازمان ها و نهاد‌‌‌‌های گوناگون به عروس ها و دامادها این امکان را میدهد تا بتوانند در حد توانشان برای برگزاری یک مراسم عروسی و عقد هزینه نمایند و به صورت کاملاً آبرومندانه راهی خانه بخت شوند. خدماتی که طراحان ازدواج آسان برای شما به وجود میآورند بسیار مناسب و معقول است. دوری از تجملات در طرح ازدواج آسان یک پایه اساسی به حساب میآید. در این نهادها افراد میکوشند که با صرفه جویی در هزینه ها راه ازدواج را برای زوجین آسان تر نماید.
 

تالار‌‌‌‌های طرح ازدواج آسان

این گونه تالار ها یکی از طرف‌‌‌‌های قرارداد نهاد‌‌‌‌های برگزار کننده ازدواج‌‌‌‌های آسان هستند. این تنها تالارها دقیقاً همان تالار هایی هستند که شما ممکن است برای ازدواجتان بدون هیچ گونه واسط‌‌‌‌های به‌ آنها مراجعه نمایید و هیچ گونه فرقی با تالار‌‌‌‌های معمولی ندارند، پس برای شما جای هیچ گونه نگرانی از لحاظ امکانات و کیفیت این تالار ها وجود ندارد. این تالار ها به دلیل این که طرف قرارداد با سازمان‌‌‌‌های طرح ازدواج آسان هستند، هزینه بسیار پایین تری از شما برای ازدواجتان خواهند گرفت و باعث کم شدن هزینه ازدواج آسان میشوند. به دلیل این که شما با قرارداد بستن با سازمان‌‌‌‌های طرح ازدواج آسان مجبور هستید از تمامی امکانات این سازمان استفاده نمایید، تسهیلاتی که این سازمان در اختیار شما قرار می‌دهد باعث کم کردن هزینه‌‌‌‌های شما میشود و طرف قرارداد بودن تالار ها با این سازمان ها نیز هزینه تالار شما را بسیار پایین می‌آورد. همچنین جالب است بدانید که شما با بیشتر کردن هزینه‌‌‌‌های مصرفی میتوانید از امکانات بهتری برخوردار شوید. تالار‌‌‌‌های طرف قرارداد طرح ازدواج آسان تالار هایی با کیفیت و بسیار زیبا هستند که در سراسر کشور وجود دارند.

برگزارکنندگان عقد رسمی در طرح ازدواج آسان

طی صحبت‌‌‌‌های بسیار مسئولین و خیره ها با طرف‌‌‌‌های قراردادشان که سالن‌‌‌‌های عقد می‌باشند، این مسئولین موفق شدند که هزینه برگزاری مراسم عقد را به پایین ترین میزان خودش برسانند. در طرح ازدواج آسان برای عروس خانم هایی که مهریه‌ آنها زیر چهارده سکه است تمام هزینه‌‌‌‌های سفره عقد، مراسم عقد، و غیره و غیره به صفر میرسد. اما اگر میزان مهریه عروس خانمها بیشتر از چهارده سکه باشد این میزان به تناسب مهریه خانم ها بیشتر خواهد شد. پس برای عروس خانم هایی که مهریه‌ آنها زیر چهارده سکه بهار آزادی است استفاده از سالن عقد طرح ازدواج آسان میتواند در کم کردن هزینه های‌ آنها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. مسئولین طرح ازدواج آسان از این پکیج به عنوان هدیه برای زوجینی مهریه آنها زیر چهارده سکه است استفاده میکنند.

اکسسوری ها و لباس عروس در طرح ازدواج آسان


سازمان‌‌‌‌های طرح ازدواج آسان، با قرارداد بستن با نهاد‌‌‌‌های طراحی کننده لباس‌‌‌‌های عروس و اکسسوری‌‌‌‌های آن، این لباس ها و اکسسوری ها را در تیراژ‌‌‌‌های بسیار بالا تولید میکنند که باعث کم شدن بسیاری از هزینه ها میشود. به همین دلیل اگر شما مایل باشید که لباس عروس خود را از طرح ازدواج آسان تهیه نمایید در هزینه‌‌‌‌های شما صرفه جویی بسیار بالایی می‌شود و شما میتوانید با کمترین هزینه لباس عروس و انواع اکسسوری‌‌‌‌های مورد نیاز را به راحتی تهیه نمایید و از‌ آنها استفاده کنید. اما معمولاً برای لباس عروس و اکسسوری‌‌‌‌های عروس هزینه بسیار پایینی از زوجین گرفته می‌شود تا کمک کننده آنان در راه ازدواج و رسیدن به خانه بخت باشد.

فیلم برداری و عکاسی در طرح ازدواج آسان

یکی دیگر از خدمات یکی از سازمان هایی طرح ازدواج آسان به زوجین پیشنهاد می‌کنند استفاده از فیلمبردارها و عکاس‌‌‌‌های این مراسم است. همه زوجین علاقه دارند که لحظات زیبای مراسم عروسی خود را ثبت نمایند. شما میتوانید با مراجعه به آتلیه هایی که  تحت پوشش سازمان طرح ازدواج آسان هستند از میان‌ آنها آتلی‌‌‌‌های که به نظرتان مناسبتر است را انتخاب نمایید و با توجه به سلیقه خود فیلم برداری مراسم عروسیتان را انجام دهید. شما میتوانید با بالا بردن هزینه ها و کیفیت این فیلمبرداری را بالاتر ببرید. به طور کل اگر شما طرف قرارداد با سازمان طرح ازدواج آسان باشید، تخفیفات بسیار زیادی از سمت آتلیه ها دریافت خواهید کرد

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857