09179130177

انتخاب بهترین گروه موزیک برای عروسی، سهم ویژه ای در خاطره سازی مهم ترین شب زندگی شما دارد. یک گروه موزیک خوب با اجرای موسیقی به صورت زنده و یا پلی بک، شبی به یادماندنی برای شما به ارمغان می آورد. چرا که این اعتبار و قدمت موسیقی بوده است که از قدیم تا به امروز، به مجالس ایرانیان عزیز گرما بخشیده است. اما لازم است بدانید بهترین گروه موسیقی برای عروسی چه شرایطی را باید دارا باشد؟ بهترین تیم موزیک برای عروسی، از چه شرایط و ویژگی های بارزی برخوردار است. که توجه به آن ها می تواند به ما در انتخاب صحیح گروه موسیقی برای مجالس و مهمانی هایمان کمک کند.

مزایای بهترین گروه موزیک برای عروسی در شیراز

 • یک گروه موسیقی خوب با اجرای بی نظیرش می تواند مهمانان را به وجد بیاورد و حال و هوای مراسم را تغییر دهد. مزایای یک گروه موزیک خوب شامل مواردی است که در ذیل به آن اشاره شده است. همچون؛
 • یک موسیقی خوب می تواند یک خاطره فوق العاده از یک جشن عروسی را در ذهن ها ثبت کند.
 • گروه موسیقی عروسی اگر بر اساس دلخواه شما باشد، می تواند باعث ایجاد شور و هیجان در مهمان ها می شود. و مجلس را گرمی ویژه ای ببخشد.
 • گروه موزیک خوب می تواند عروس و داماد را به ستاره های مجلس تبدیل کند.
 • یک گروه موسیقی جالب و شاد می تواند برنامه ریزی ویژه ای برای بهترین شب زندگی شما ارائه دهد.
 • گروه موسیقی عروسی می تواند مهمانی را مدیریت کند و نظم خوبی ببخشد.

شرایط بهترین گروه موسیقی برای عروسی در شیراز

آشنایی با شرایط و ویژگی های یک گروه موسیقی حرفه ای می تواند به شما برای انتخاب بهترین گروه موزیک برای عروسی کمک کند. این شرایط شامل تجهیزات مناسب، تجربه و مهارت کافی، مدیریت صحیح مهمانی و استفاده از خوانندگان خوش صدا می باشد.

تجهیزات گروه موزیک 

تجهیزات گروه موسیقی عروسی می تواند شامل یک ارگ ساده و یا چندین ساز پیشرفته باشد. همچنین، تجهیزات دیگر مانند آمپلی فایر، افکت های برنامه، مه ساز، لوازم نورپردازی، پرکاشن، پلی بک کیبورد، درامز و غیره به عهده گروه موسیقی است. شما می توانید متناسب به بودجه و تعداد مهمانان، هر کدام از این تجهیزات را درخواست کنید. اگر از بودجه خوبی برخوردار هستید، حتما در این قسمت مشاوره های لازم را از برگزار کنندگان مراسم های عروسی، تولد و ... دریافت نمایید. آن ها می توانند پیشنهادات جذابی را به شما ارائه دهند تا جشن شما با بهترین حالت ممکن برگزار شود و خاطره ای ماندگار برای شما و عزیزانتان به ثبت برسد.

تجربه و مهارت کافی

اجرای موسیقی نیز مانند هر کار دیگر، نیازمند مهارت و تجربه است. مهارت بالا در اجرای موسیقی می تواند اجرای گوش نوازی را به ارمغان بیاورد. اجرایی که هر کسی را به وجد می آورد. این مهارت شامل همه موارد اجرای موسیقی، خوانندگی و مدیریت است.

مدیریت صحیح مهمانی

یکی دیگر از شرایط یک گروه موسیقی عروسی خوب، مدیریت صحیح مهمانی است. گروه موسیقی باید بتواند شور و هیجان مهمانان را با انتخاب صحیح موزیک کنترل کند. مدیریت جشن عروسی با انتخاب صحیح موسیقی تکمیل می شود. موسیقی باید بر اساس زمان ورود عروس و داماد، رقص تانگو، رقص چاقو، رقص ساقدوش ها، قومیت مهمانان برای اجرای موسیقی محلی و غیره انتخاب شوند.

استفاده از خوانندگان خوش صدا

گروه موزیک خوب شامل یک یا چند خواننده می باشد که در کنار تجهیزات، سهم ویژه ای در ایجاد شور و اشتیاق در مهمانان دارند. اگر خواننده مهارت کافی در اجرای موسیقی را نداشته باشد، می تواند حال و هوای عروسی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین در هنگام انتخاب بهترین گروه موسیقی، باید به مهارت و صدای خوش خواننده یا خوانندگان گروه توجه ویژه ای کرد.

قیمت بهترین گروه موسیقی برای عروسی در شیراز

قیمت بهترین گروه موزیک برای عروسی به عواملی چون تعداد نفرات گروه، میزان تجهیزات، میزان شهرت، تجربه، مهارت، زمان و مکان جشن بستگی دارد. اگر جشن شما در شهر دیگری باشد باید هزینه ایاب و ذهاب و مکان استراحت گروه را نیز بپردازید. هرچه گروه معروف تر و با تجربه تر باشد، مطمئنا دستمزد بیشتری می گیرند. همچنین، اجرای موسیقی در فضای باز به تجهیزات بیشتری نیاز دارد و هزینه شما را برای تامین این لوازم تا حدی افزایش می دهد. ارزانترین گروه موزیک می تواند یک دی جی به همراه تجهیزات صدا و نور باشد. اما معمولا شما باید بین 10 الی 15 درصد هزینه عروسی خود را صرف موزیک عروسی کنید.

نحوه انتخاب بهترین گروه موزیک برای عروسی در شیراز

شما می توانید از روش های مختلفی برای انتخاب یک گروه موسیقی ایده آل استفاده کنید. برای سنجش آن ها، در ابتدا از آن ها درخواست نمونه کار کنید. آن ها می توانند فیلم نمونه کار خود را برای شما ارسال کنند و در صورت رضایت با آن ها قرارداد ببندید. همچنین می توانید بر اساس میزان شهرت، بهترین گروه موسیقی را انتخاب کنید. در نهایت، با انتخاب صحیح و پرس و جو از دوستان و آشنایان، می توانید شب به یادماندنی برای خود بسازید. و خاطره دلپذیری را به ثبت برسانید.

عقد قرار داد با تیم موسیقی در شیراز

پس از آن که تمام تحقیقات خود را انجام دادید، وقت آن است تا بهترین گروه و تیم موسیقی را انتخاب نمایید. در این شرایط لازم است تمام سخنی که به صورت گفتاری با مدیر تیم موسیقی انجام دادید بر روی کاغذ قرار داد ببندید. در این برگه محکمه پسند شما ساعت برنامه، تاریخ برگزاری جشن، محل حضور گروه موسیقی، شرایط درخواستی، ملزومات مورد نیاز و ... را به صورت مکتوب خواهید خواند. در صورتی که مورد توجه و انتخاب شما واقع شد، امضاء نمایید. با داشتن چنین برگه ای می توانید با آرامش خاطر از انتخاب خود طبق قوانین حاضر و اعلام شده لذت ببرید و خاطره ای ماندگار را ثبت کنید.

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857