09179130177


امروزه با توجه به دشواری برگزاری مجالس مختلف از جمله عقد، عروسی، تولد و غیره مراکز تشریفاتی به کمک افراد آمده اند. به طوری که با کمک این مجموعه ها می توانید بدون هیچ زحمت و صرف زمان و انرژی بهترین مراسم را برگزار کنید.

این مراکز به شما کمک می کنند که تصاویر ذهنی خود را به واقعیت تبدیل کنید و در تمام لحظات مهمانان شما بیشترین لذت را ببرند. اما نکته مهم این است که استفاده از خدمات مراکز تشریفات هزینه هایی را به همراه دارد.

بنابراین اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید با کمک تشریفات ارزان مراسم خود را برگزار کنید، در ادامه با ما همراه باشید. زیرا ضمن آشنایی با این مجموعه ها با روش های پیدا کردن آن ها آشنا خواهید شد.

 

آشنایی با تشریفات عروسی با قیمت مناسب
امروزه با توجه به اینکه برگزاری مجالس و مراسم های گوناگون نیازمند توانایی، تخصص و زمان کافی است، بسیاری از افراد توانایی انجام آن را ندارند. به همین دلیل مراکزی تحت عنوان تشریفات در زمینه ارائه خدمات مختلف برای برگزاری مراسم هایی مانند نامزدی، تولد، سالگرد، ماهگرد، عقد، عروسی و غیره فعالیت می کنند.

جالب است بدانید که هر یک از این مجموعه ها خدمات گوناگونی را ارائه می دهند. به همین دلیل می توان گفت هزینه های دریافتی توسط آن ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. بنابراین اگر شما نیز به دنبال تشریفات مجالس عروسی با قیمت مناسب هستید، باید با خدمات و ویژگی های این دسته از مراکز تشریفاتی آشنا شوید.

به طوری که از جمله مجموعه های تشریفات عروسی با قیمت ارزان نسبت به دیگر مراکز، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تشریفات مجالس با ارائه خدمات مناسب اما کم!
آیا شما می خواهید صفر تا صد مراسم خود را به مراکز تشریفات بسپارید یا بخشی از آن را برعهده می گیرید؟ در این رابطه باید بدانید که مجموعه های تشریفاتی به گونه ای هستند که هر یک خدمات به خصوصی را برای مراسم های مختلف به مشتریان ارائه می دهند.

حال در این بین برخی از مراکز ممکن است تمامی خدمات مورد نیاز برای برگزاری انواع مجالس را داشته باشند و بعضی دیگر اینگونه نباشند. به همین دلیل مجموعه هایی که خدمات کم تری را برای برگزاری مراسم های مختلف همچون عروسی، نامزدی، عقد و غیره ارائه می دهند، هزینه کم تری را دریافت می کنند.

بنابراین به شما توصیه می کنیم اگر تمام بخش های برگزاری مجلس مورد نظر به کمک نیاز ندارید و تنها در برخی موارد می خواهید از خدمات تشریفات استفاده کنید، به مراکز تشریفات عروسی با قیمت ارزان و خدمات کم اما مناسب مراجعه کنید.

در این صورت نه تنها در زمینه های مورد نیاز از بهترین خدمات بهره مند می شوید و مراسم شما به ایده آل ترین شکل ممکن برگزار می شود بلکه هزینه کمی را به مجموعه تشریفات پرداخت خواهید کرد.

 

مراکز تشریفاتی دارای پکیج عروسی، عقد و دیگر مراسم ها!
دسته دیگر از مراکز تشریفاتی که نسبت به دیگران قیمت مناسب تری دارند، مجموعه هایی هستند که برای مراسم مختلف پکیج دارند. آیا می دانید منظور از پکیج های مراکز تشریفات چیست؟

امروزه برخی از مراکز خدماتی از جمله تشریفات ها برای کاهش قیمت ها و در عین حال ارائه آسان خدمات گوناگون خود نسبت به ارائه پکیج اقدام می کنند. پکیج ها به گونه ای هستند که با رزرو هر یک از آن ها از خدمات مختلفی برای برگزاری مراسم مورد نظر خود بهره مند خواهید شد و هزینه متفاوتی را نیز پرداخت می کنید.

به طوری که از جمله پکیج های مراکز تشریفاتی باید به پکیج عروسی، پکیج عقد، پکیج نامزدی، پکیج تولد و غیره اشاره کنیم. در این رابطه باید بدانید که استفاده از پکیج ها بسیار مقرون به صرفه است و مراکز تشریفاتی که پکیج ارائه می دهند، جز تشریفات عروسی با قیمت مناسب دسته بندی می شوند.

زیرا با استفاده از این پکیج ها می توانید از خدماتی که به آن ها نیاز ندارید صرف نظر کنید و برای دریافت خدمات مورد نیاز خود هزینه کم تری را بپردازید. چنان که در بیشتر مواقع این پکیج ها توسط مراکز تشریفاتی در شرایط به خصوص همچون مناسبت ها یا زمان هایی که مراسم های شادی کم تر برگزار می شوند، ارائه خواهند شد.

 

 تشریفات عروسی تخفیف دار
از دیگر مراکز تشریفاتی که جز دسته تشریفات عروسی ارزان هستند، باید به تشریفات مجالس تخفیف دار اشاره کنیم. به طور کلی بسیاری از کسب و کارها برای رونق کار خود در زمان های به خصوص روی خدمات خود تخفیفات ویژه ای را ارائه می دهند و مجموعه های تشریفاتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
به همین دلیل اگر شما نیز بودجه کافی برای بهره مندی از خدمات تشریفات را ندارید و در عین حال می خواهید از این خدمات استفاده کنید، بهترین راه مراجعه به مراکز تخفیف دار است. در این صورت می توانید از خدمات یکسان و بی نظیر البته با پرداخت کم ترین هزینه بهره مند شوید.

به طوری که با کمک تشریفات عروسی با قیمت مناسب و تخفیف دار بهترین مراسم از جمله تولد، جشن فارغ التحصیلی، عروسی، سالگرد ازدواج و غیره را بدون اینکه نگران هزینه های گزاف خدمات تشریفاتی باشید، برگزار خواهید کرد.

 

مراکز تشریفاتی آنلاین
آیا می دانستید که قیمت مراکز تشریفاتی آنلاین نسبت به مجموعه های حضوری ارزان تر است؟ امروزه با توجه به پیشرفت جوامع و تکنولوژی بسیاری از کسب و کارها از جمله مجموعه های تشریفاتی به صورت آنلاین نیز با مشتریان خود در ارتباط هستند و خدمات و مشاوره لازم را به صورت اینترنتی نیز ارائه می دهند.

حال جالب است بدانید که مجموعه های تشریفاتی آنلاین جز تشریفات عروسی با قیمت مناسب هستند. زیرا به طور کلی هزینه خدمات آنلاین نسبت به خدمات حضوری بسیار ارزان تر است. علاوه بر این این مراکز برای جلب نظر مشتریان و افزایش سفارش های آنلاین تلاش می کنند که هزینه کم تری نسبت به افرادی که به صورت حضور اقدام می کنند، دریافت کنند.

بنابراین اگر شما نیز قصد دارید در هزینه های مراسم خود صرفه جویی کنید، پیشنهاد می دهیم برای دریافت خدمات به مراکز تشریفاتی آنلاین همچون جیوانجی مراجعه کنید. به این شکل به یادماندنی ترین مجلس را با بهترین خدمات و قیمت مناسب برگزار خواهید کرد.

 

روش های جستجوی تشریفات مجالس عروسی با قیمت مناسب
حال که متوجه شدید تشریفات عروسی چیست و چه ویژگی هایی دارد، شاید برخی از شما بپرسید که چگونه تشریفات عروسی با قیمت مناسب پیدا کنیم؟ در این رابطه باید بدانید از آنجا که تعداد این مراکز روز به روز در حال افزایش است، به راحتی می توانید آن ها را پیدا کنید اما پیدا کردن ارزان ترین مجموعه های تشریفاتی کمی دشواری دارد.

البته جای هیچ نگرانی نیست. زیرا ما در ادامه به برخی از روش هایی که به شما برای پیدا کردن تشریفات عروسی ارزان قیمت در شیراز و شهرستان ها کمک می کند، اشاره می کنیم. بنابراین همچنان ما را همراهی کنید.

 

پرس و جو از آشنایان
آیا بین دوستان و آشنایان خود کسی را می شناسید که برای برگزاری مجالسی از جمله عقد، عروسی، نامزدی، سالگرد ازدواج و غیره از مراکز تشریفاتی کمک گرفته باشد؟ در این رابطه باید بدانید که یکی از بهترین راه های دستیابی به تشریفات مجالس عروسی با قیمت ارزان، این است که از دوستان و آشنایان خود کمک بخواهید.
به این معنا که اگر می خواهید در مراسم های خود به خصوص مجلس عروسی که به یادماندنی ترین شب در زندگی هر کس محسوب می شود، از خدمات مجموعه های تشریفاتی استفاده کنید، از آشنایانی که در این زمینه تجربه دارند پرس و جو کنید.

زیرا آن ها حتما پیش از شما جستجوی کامل را برای پیدا کردن تشریفات عروسی با قیمت مناسب و ارزان انجام داده اند. بنابراین به خوبی می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند. به طوری که با کمک آن ها بهترین مرکز تشریفات که در برابر ارائه خدمات بی نظیر هزینه مناسبی دریافت کند را پیدا خواهید کرد.

اما این تنها راه پیش روی شما نیست. زیرا اگر آشنایان یا دوستان شما تا به حال از خدمات مجموعه های تشریفاتی همچون جیوانجی استفاده نکرده باشند، می توانید از دو راه دیگر اقدام کنید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

جستجوی حضوری
یکی دیگر از روش های موجود برای اینکه بتوانید ارزان ترین تشریفات عروسی با قیمت در شیراز را پیدا و رزرو کنید، این است که به صورت حضوری اقدام کنید. آیا شما نیز می پرسید چگونه؟ برای جستجوی حضوری این دسته از مراکز خدماتی کافی است که به تک تک مراکز تشریفاتی در نزدیکی محل زندگی خود مراجعه کنید.

سپس از آن ها بخواهید در رابطه با خدمات، سرویس دهی و هزینه های خدمات خود توضیحات کامل را به شما ارائه دهند. پس از اینکه به مراکز تشریفات در دسترس مراجعه کردید و اطلاعات کافی را به دست آوردید، وقت آن است که به مقایسه بپردازید.

در این زمان باید خدمات و قیمت مراکزی که با آن ها صحبت کرده اید را مقایسه و از بین آن ها ارزان ترین را انتخاب کنید. در این رابطه باید بدانید که جستجوی حضوری بسیار وقت گیر و حتی هزینه بر است. زیرا باید زمان زیادی را برای مراجعه به مراکز گوناگون و سپس مقایسه آن ها در نظر بگیرید.

علاوه بر این رفت و آمد به این مراکز ممکن است هزینه هایی را برای شما به همراه داشته باشد. حال آیا شما نیز به دنبال راه بهتری هستید؟

 

جستجوی آنلاین
امروزه یکی از بهترین روش های جستجو برای پیدا کردن هر ایده یا خواسته ای، جستجوی آنلاین و اینترنتی است. بنابراین اگر شما نیز می خواهید بهترین تشریفات عروسی با قیمت ارزان در شیراز یا شهرستان ها را پیدا کنید، بهتر است به صورت آنلاین به جستجو بپردازید.

برای جستجوی اینترنتی بهترین مراکز تشریفاتی ارزان قیمت تنها کافی است که روی مبل منزل خود پا روی پا بیندازید و چند کلیک ساده انجام دهید. زیرا امروزه بسیاری از کسب و کارها همچون مراکز تشریفاتی سایت های اینترنتی دارند که در آن ها تمامی اطلاعات مربوط به خود را ارائه می دهند.

بنابراین با جستجوی آنلاین دستیابی به تشریفات عروسی با قیمت در شیراز بسیار آسان است. به طوری که شما در حین نوشیدن چای عصرگاهی یا شبانگاهی خود یک سرچ ساده انجام می دهید و با چندین مرکز تشریفاتی طی چند دقیقه آشنا خواهید شد.

همچنین در این صورت به راحتی امکان مقایسه مراکز مختلف از نظر خدمات و قیمت برای شما فراهم می شود. به طوری که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه و صرف زمان مرکز مورد نظر خود را خواهید یافت. زیرا انجام چند کلیک چندان زمانی را از شما نمی گیرد اما با این کار بهترین نتیجه را دریافت می کنید.

 

نکات مهم در یافتن ارزان ترین تشریفات عروسی
حال که با ویژگی ها و چگونگی رزرو تشریفات عروسی ارزان قیمتآشنا شدید، باید به برخی نکات در این رابطه توجه کافی را داشته باشید. زیرا در غیر این صورت ممکن است در مراسم مورد نظر شما مثل عروسی، نامزدی، عقد، ماهگرد، سالگرد و غیره اختلال ایجاد شود.

در این رابطه باید بدانید یکی از مهم ترین نکات در مراجعه به تشریفات عروسی با قیمت ارزان و مناسب و استفاده از خدمات آن، این است که کیفیت را فدای کمیت نکنید. می پرسید یعنی چه؟

زمانی که شما صرفا به بودجه خود توجه می کنید و می خواهید از خدمات لازم برای مراسم خود بهره مند شوید، ممکن است با مراکز تشریفاتی مواجه شوید که هزینه کمی دریافت می کنند اما خدمات خوبی را در برابر آن ارائه نمی دهند.

در این صورت شاید شما در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید اما خدمات مناسبی را دریافت نخواهید کرد و به این شکل مراسم شما آنگونه که باید برگزار نمی شود. بنابراین هرگز نباید کیفیت را فدای کمیت کنید. پس بهتر است یا بودجه لازم را برای تشریفات مجلس خود در نظر بگیرید یا از برخی خدمات صرف نظر کنید و در مقابل از دیگر خدمات به بهترین شکل بهره مند شوید و مراسمی خاطره انگیز داشته باشید.

حال شاید می پرسید بهترین تشریفات عروسی که باکیفیت ترین و ایده آل ترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه دهد، کجاست؟ برای دریافت پاسخ این سوال همچنان ما را همراهی کنید.

 

بهترین تشریفات عروسی با مناسب ترین قیمت کجاست؟
همانطور که می دانید مراکز بسیاری در حوزه تشریفات مجالس فعالیت می کنند که برخی از آن ها قیمت مناسب تری دارند اما کدام یک در عین حال که هزینه کم دریافت می کنند، بهترین هستند؟

در این رابطه جالب است بدانید مرکز تشریفاتی جیوانجی یکی از معتبرترین و بهترین مجموعه های فعال در زمینه خدمات مراسمی مثل عقد، نامزدی، عروسی و غیره است. زیرا این مرکز از سال 1380 شروع به کار کرده است و با گذشت چندین سال سابقه و اعتبار کافی را در این زمینه دارد.

همچنین تشریفات جیوانجی نه تنها جز مراکز آنلاین است بلکه از جمله مجموعه های تشریفاتی تخفیف دارد و پکیج دار نیز محسوب می شود. به همین دلیل یکی از مراکز تشریفات عروسی با قیمت ارزان است که نسبت به دیگر مجموعه ها هزینه بسیار مناسبی را در برابر ارائه بهترین خدمات دریافت می کند. چنان که از جمله ویژگی ها و خدمات این مجموعه باید به موارد زیر اشاره کنیم:

ارائه خدمات گوناگون برای برگزاری مراسم های مختلف شادی و عزا؛
ارائه بهترین خدمات توسط متخصص ترین و ماهرترین پرسنل؛
ارائه خدمات جداگانه و به صورت پکیج برگزاری هر گونه مراسم؛
مجهز به مدرن ترین و مجلل ترین امکانات و تجهیزات برای برگزاری مجالس گوناگون؛
و بسیاری موارد دیگر.
بنابراین با توجه به این نکات شما می توانید به راحتی صفر تا صد مراسم خود را به این مرکز بسپارید و هیچ گونه نگرانی از بابت بخش های مختلف مجلس خود نداشته باشید. علاوه بر این هزینه مناسبی را برای دریافت خدمات مورد نظر پرداخت می کنید و به این شکل بودجه شما صرف امورات دیگر نیز می شود.

ضمن اینکه با کمک تشریفات جیوانجی امکان برگزاری مراسم به بهترین شکل ممکن فراهم شده است و نه تنها مهمانان بلکه خود شما در طول مجلس لذتبخش ترین لحظات را خواهید داشت.

 

در نتیجه
از آنجا که امروزه هزینه های برگزاری مراسم های مختلف رو به افزایش است، در این مقاله تلاش کردیم به این سوال که چگونه تشریفات عروسی با قیمت مناسب پیدا کنیم، پاسخ دهیم. به طوری که در این رابطه دانستید مراکز تشریفاتی ارزان قیمت چه مراکزی هستند.

از جمله آن ها به مجموعه های تشریفاتی تخفیف دار، پکیج دار، آنلاین و غیره اشاره شد. علاوه بر این با روش های کاربردی و مختلفی برای رزرو این مراکز آشنا شدید. چنان که گفته شد می توانید با پرس و جو از آشنایان، با مراجعه حضوری یا جستجوی آنلاین بهترین و ارزان ترین مرکز تشریفات را پیدا کنید.

همچنین گفته شد که بهتر است بخاطر بودجه کم به خدمات بی کیفیت یا با کیفیت پایین رضایت ندهید تا مراسم شما مشکلی نداشته باشد. در نهایت نیز متوجه شدید که مرکز تشریفاتی جیوانجی یکی از بهترین مجموعه های خدمات مجالس است که مناسب ترین قیمت را برای خدمات بی نظیر خود در نظر گرفته است.

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857