09179130177

پکیج تشریفات عروسی 

اگر تاکنون به موسسات تشریفاتی مراجعه کرده باشید مطمئنا عبارت “پکیج تشریفات عروسی” به گوشتان خورده است اما ممکن است متوجه منظور آن ها نشده باشید و همین امر نیز شما را به این صفحه کشانده است تا پاسخ صحیحی برای سوالی که در ذهن شما نقش بسته است بیابید.

در این مقاله سعی داریم به طور دقیق به بررسی “پکیج تشریفات عروسی” بپردازیم و تا جایی که ممکن است به سوالاتی که در ذهن شما ایجاد شده است پاسخ دهیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پکیج تشریفات عروسی چیست؟

اگر بخواهیم با بیانی بسیار ساده به سوال “پکیج تشریفات عروسی چیست؟” پاسخ دهیم این گونه پاسخ خواهیم داد که:

همه افرادی که شاهد برگزاری مراسم ازدواج اعضای خانواده خود و یا خودشان بوده اند می دانند که برگزاری یک مراسم عروسی بسیار دشوار تر از آن است چیزی است که از بیرون ماجرا مشاهده می شود چرا که برگزاری یک مراسم عروسی باشکوه و بی نظیر نیازمند تدارکات و مقدمات بسیاری است که هر کدام از آن ها دشواری های خاص خود را دارد.

برخی از وظایفی که عروس و داماد ها در برگزاری مراسم عروسی باید انجام دهند عبارتند از: انتخاب مکان مناسب جهت برگزاری مراسم، دیزاین و تزیین محیط، غذا و پذیرایی از مهمان ها، انتخاب آتلیه، آرایشگاه و مزون و صد ها وظیفه ریز و درشت دیگر که حتی کوچک ترین و کم ترین وظایف نیز نقش اساسی در برگزاری مراسم دارند به همین دلیل نیز عروس و داماد ها باید تمامی این وظایف را به بهترین شکل ممکن انجام دهند تا بتوانند بدون هیچگونه کم و کاستی آن مراسم باشکوهی که در ذهن دارند را برگزار کنند.
قطعا جوات تمامی این سوال ها و سوال های این چنینی خیر است.

زیرا اولا عروس و داماد ها برای انجام تمام این وظایف زمان کافی در اختیار نخواهند داشت و نکته دیگر این است که هیچگاه عروس و داماد ها برای تمام امور خود نمی توانند افراد حرفه ای را پیدا کنند و اگر خودشان بخواهند برای انجام تمامی امور افرادی با تجربه و حرفه ای را پیدا کنند باید زمان بسیار زیادی را صرف کنند که چنین امکانی برای هیچ زوجی فراهم نخواهد بود.
در نتیجه موسسات تشریفات مجالس برای رفع چنین مشکلاتی پکیج های خدماتی مختلفی را تحت عنوان “پکیج تشریفات عروسی” برای عروس و داماد ها در نظر گرفته اند و به این صورت صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی را بر عهده می گیرند.
نکته قابل توجه درباره پکیج تشریفات عروسی این است که برای ارائه تمامی خدمات موجود در این پکیج ها از افراد حرفه ای، متخصص و آموزش دیده استفاده می شود.

با استفاده از خدمات موسسات تشریفاتی هم در زمان عروس و داماد ها صرفه جویی می شود و هم تمامی خدمات توسط افرادی ارائه می شود که در مراسم های مختلف ماهر بودن و حرفه ای بودن خود را هزاران بار ثابت کرده اند.

نکته مهم: موسسات تشریفات معتبر را شناسایی و انتخاب کنید تا بتوانید از خدمات حرفه ای آن ها استفاده کنید در غیر این صورت نه تنها مراسمی در خور، باشکوه و خوب برگزار نخواهد شد بلکه تمام هزینه های شما نیز به هدر خواهد رفت.

همانطور که گفته شد موسسات تشریفاتی، پکیج تشریفات عروسی متنوعی را در لیست پکیج های مختلف خود دارند اما برای آشنایی بهتر شما با این پکیج ها در ادامه خواهیم گفت که یک پکیج تشریفات عروسی شامل چه خدماتی است:

 معرفی و ارائه مکان های مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی مانند باغ عروسی، تالار و…

 چیدمان، دیزاین و دکوراسیون داخلی باغ، تالار و…

 گل آرایی

 کترینگ غذا و پذیرایی

 ماشین عروس همراه با تزیین

 کارت عروسی

 معرفی مزون، آرایشگاه، آتلیه

 موسیقی

پکیج تشریفات عروسی منو غذا

در پکیج تشریفات عروسی منو غذا، غذا های متنوع فرنگی و ایرانی وجود دارد که افراد می توانند با توجه به فرهنگ، ذائقه و بودجه خود پکیج تشریفات عروسی منو غذا را انتخاب کنند.
توجه داشته باشید که در برخی از پکیج ها غذا های ایرانی و فرنگی به صورت همزمان طبخ و سرو می شود.

پکیج تشریفات عروسی گل آرایی

در پکیج تشریفات عروسی گل آرایی نیز تمامی خدمات مربوط به دیزاین و گل آرایی مانند گل آرایی محیط، ورودی، جایگاه عروس و داماد، میز مهمان ها و… ارائه می شود.

پکیج تشریفات عروسی هزینه های جانبی

پکیج تشریفات عروسی هزینه های جانبی مربوط به خدماتی است که به درخواست زوج ها به آن ها ارائه می شود مانند ایده های مختلفی که زوج ها برای هرچه متنوع تر برگزار شدن مراسم خود در سر دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857