09179130177

سالن عقد VIP در شیراز

زمانی که عبارت “سالن عقد VIP” به گوشتان می خورد چه چیزی در ذهن شما تداعی می شود؟

معمولا پاسخ همه افراد یکسان است زیرا زمانی که از سالن عقد VIP سخن به میان می آید همه ما به خدمات ویژه ای فکر می کنیم که در این سالن به عروس و داماد ها ارائه می شود

افرادی که تاکنون به چنین سالن عقد هایی مراجعه نکرده اند ممکن است با خدمات آن ها آشنایی چندانی نداشته باشند به همین دلیل در ادامه این مقاله به بررسی ویژگی های سالن عقد VIP و امکانات و خدمات تشریفات عقدی که در این سالن ها به مشتریان ارائه می شود می پردازیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیق و جامعی درباره سالن عقد VIP کسب کنید.

ویژگی سالند VIP

اگر برای اجاره سالن عقد به موسسات تشریفاتی مراجعه کنید و مسئولین این موسسات سالن عقد VIP را به شما پیشنهاد دهند مسلما اولین سوالی که از آن ها می پرسید این خواهد بود که “ویژگی محضر عقد تشریفاتی چیست و چه خدماتی در چنین سالن هایی به زوج ها ارائه می شود؟”

به کسانی که در آینده ای نزدیک قصد برگزاری مراسم عقد خود را دارند توصیه می کنیم حتما با ویژگی سالن عقد VIP آشنا شوند و سپس درباره انتخاب سالن جهت برگزاری مراسم عقد تصمیم گیری کنند:

در ادامه ویژگی های سالن عقد VIP نام برده می شود:

 سالن های عقد لوکس و مجلل

سالن عقد فضای باز

 سالن هایی با دیزاین متنوع (دیزاین مدرن، روستیک و…)

برپایی انواع سفره های عقد لاکچری، زیبا و باشکوه

 موسیقی زنده

 آتلیه اختصاصی

 سرو غذا به صورت سلف سرویس

معرفی مزون ها و آرایشگاه های معتبر و حرفه ای

تیم دیزاین حرفه ای

اجاره انواع ماشین عروس

 گل آرایی، شمع آرایی و نورپردازی حرفه ای محیط

 پذیرایی توسط بهترین و حرفه ای ترین پرسنل

 پذیرایی با انواع نوشیدنی های سرد و گرم

 سرو شام و ناهار با منو های متنوع ایرانی و فرنگی (سالن عقد VIP بهترین سرآشپز های ایرانی و خارجی را در مجموعه خود دارد.)

 پذیرایی با انواع دسر ها و فینگرفود ها

نکته: معمولا سالن های عقد VIP پکیج های مختلفی را برای زوج ها در نظر می گیرند و هر پکیج دارای خدمات متنوعی است البته هزینه هر پکیج نیز با توجه به خدمات آن متفاوت خواهد بود.

سالن عقد VIP با گل آرایی

سالن عقد با گل آرایی امروزه مورد توجه زوج ها قرار گرفته است چرا که گل آرایی یکی از اصول اصلی دیزاین مدرن است بنابراین کسانی که قصد برگزاری یک مراسم لوکس و باشکوه را دارند نباید از قدرت گل آرایی غافل شوند. در سالن عقد VIP شما شاهد گل آرایی بسیار حرفه ای محیط و همچنین سفره عقد خواهید بود چرا که دیزاین و گل آرایی محیط در چنین سالن هایی به حرفه ای ترین و ماهرترین دیزاینر ها سپرده می شود.

گل آرایی به عنوان مکمل نورپردازی و شمع آرایی محسوب می شود، یک گل آرایی حرفه ای سبب می شود دیگر اجزای دیزاین و دکوراسیون به خوبی جلوه کنند به همین دلیل نیز تاکید داریم هیچگاه گل آرایی را از دکوراسیون سالن عقد خود حذف نکنید چرا که محیطی بی روح پدید خواهد آمد.

ممکن است برخی از افراد دقیقا ندانند که منظور ما از سالن عقد با گل آرایی چیست به همین دلیل در ادامه به توضیح مختصری در این باره می پردازیم:

سالن عقد با گل آرایی به این معنا است که در دیزاین و دکوراسیون آن از گل آرایی نیز استفاده شده باشد به عنوان مثال:

 گل آرایی سفره عقد
گل آرایی جایگاه عروس و داماد
 گل آرایی هدایا و جای انگشتر
 استفاده از استند های گل

سالن عقد VIP با پذیرایی

همانطور که گفته شد در سالن عقد VIP خدماتی مانند پذیرایی حرفه ای به میزبان و مهمانان ارائه می شود به عبارتی دیگر برای پذیرایی از مهمان های شما از کادری مجرب و آموزش دیده استفاده می شود حال فرقی ندارد این پذیرایی مربوط به پذیرایی با نوشیدنی و شیرینی باشد و یا غذا چرا که اگر شما قصد داشته باشید مهمان های خود را به صرف شام و یا ناهار نیز دعوت کنید همچنان خدمات پذیرایی به شما ارائه می شود و مهماندار های حرفه ای و باتجربه وظیفه سرو غذا را بر عهده خواهند گرفت.

سالن عقد VIP با موزیک کلاسیک

بسیاری از عروس و داماد ها طرفدار موزیک کلاسیک هستند به همین دلیل نیز می خواهند در مراسم عقدشان موزیک کلاسیک نواخته شود پس انتخاب سالن عقد با موزیک کلاسیک گزینه خوبی برای این زوج ها است چرا که در چنین سالن هایی از ساز های کلاسیک جهت نواختن موسیقی استفاده می شود. در سالن عقد VIP شما می توانید با توجه به سلیقه خود نوع موسیقی را انتخاب کنید تا در روز مراسم خود شاهد اجرای موسیقی زنده باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857