09179130177

عقد ساحلی

فکر برگزاری عقد ساحلی معمولا در ذهن افراد خوش ذوقی جا خوش می کند که می خواهند یک مراسم عقد منحصر به فرد و بی نظیر را برگزار کنند. البته از آن جایی که مراسم ازدواج و عقد یکی از منحصر به فرد ترین و تکرار نشدنی ترین اتفاقات زندگی هر فرد است به همین دلیل نیز بیشتر افراد معمولا خواهان برگزاری یک مراسم عقد منحصر به فرد هستند.

البته برخی از افراد نیز مراسم عقد خود را بسیار ساده برگزار می کنند و تمام فکر خود را بر روی برگزاری یک مراسم عروسی منحصر به فرد متمرکز می کنند اما همانطور که گفته شد برخی نیز می خواهند از همان ابتدا مراسم ازدواج خود را بسیار با شکوه برگزار کنند و برایشان فرقی نمی کند که آن مراسم، مراسم عقد است و یا عروسی چرا که قصد دارند مراسمی را برگزار کنند که مدت ها زبان زد مدعوین باشد و همچنین خاطرات خوش و بی نظیری را نیز برای خود رقم بزنند.

در نتیجه برای برگزاری مراسم عقد خود ایده های جذابی را در سر می پرورانند که برگزاری مراسم عقد ساحلی یکی از این ایده های جذاب، رمانتیک و منحصر به فرد است.

این یک حقیقت است که وقتی بحث برگزاری مراسم عقد به میان می آید بیشتر مردم مکان هایی مانند تالار، سالن و یا باغ را برای برگزاری چنین مراسمی مجسم می کنند.

افرادی نیز که خواهان برگزاری یک مراسم لوکس و باشکوه هستند معمولا باغ عمارت جزو گزینه هایشان است به همین دلیل نیز برگزاری عقد ساحلی ممکن است حتی به فکر بسیاری از افراد خطور نکند. البته علت اصلی این امر نیز این است که بیشتر افراد می خواهند مراسم عقد خود را در شهر و محل زندگی خود برگزار کنند تا هم مهمان ها راحت تر در مراسم عقد حضور پیدا کنند و هم خودشان نیز با دشواری های مسافرت درگیر نشوند.

به عنوان مثال بیشتر افرادی که ساکن شهر های صنعتی مانند تهران هستند و به دریا دسترسی ندارند اصلی ترین و مناسب ترین گزینه هایی که برای برگزاری مراسم عقد در پیش رو دارند مکان هایی مانند تالار، باغ، باغ عمارت و… است.

از طرفی دیگر نیز معمولا مراسم عقد فاصله چندانی با مراسم خواستگاری ندارد به همین دلیل نیز زوج ها با کمبود زمان مواجه می شوند و همین امر سبب می شود برنامه ای برای برگزاری عقد ساحلی نداشته باشند چرا که باید در مدت زمان کمی تدارکات لازم برگزاری مراسم عقد را فراهم آورند.

اما در این میان افرادی نیز هستند که برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حاضرند کیلومتر ها مسافت را طی کنند تا یک مراسم رمانتیک و بی نظیر را برگزار کنند و خاطرات خوشی را برای خود و مهمان هایشان به ثبت برسانند.

سفره عقد کنار دریا

شما که در حال مطالعه این مقاله هستید یعنی به برگزاری یک مراسم عقد ساحلی و همچنین چیدن سفره عقد کنار دریا فکر می کنید پس اجازه دهید ابتدا به خاطر داشتن این ذوق و سلیقه خاص به شما تبریک بگوییم چرا که برگزاری مراسم عقد ساحلی در عین سادگی بسیار خاص و هیجان انگیز است.

مطمئنا با برگزاری چنین مراسمی مهمان های خود را حیرت زده می کنید زیرا به آن ها فرصت تجربه مراسمی با عطر دریا و صدای آرامش بخش جذر و مد را هدیه می دهید؛ مسلما هیچکس فرصت تجربه ای جدید و لذت بخش را از دست نخواهد داد.

نکاتی که باید در برگزاری مراسم عقد ساحلی به آن توجه کنید به شرح زیر است:

برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حتما به یک موسسه تشریفاتی معتبر مراجعه کنید و تمامی وظایف مهم مانند چیدن سفره عقد کنار دریا، دیزاین، انتخاب ویلای مناسب و… را به آن ها بسپارید چرا که شما برای برگزاری یک مراسم بی نقص به تجربه و کمک چنین موسساتی نیاز دارید.

فراموش نکنید که بهترین زمان برای برگزاری عقد ساحلی روشنایی روز است.

برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حتما به فصل برگزاری مراسم دقت کنید زیرا در فصول سرد سال نمی توانید در سواحل شمال کشور مراسم خود را برگزار کنید و در سواحل جنوب کشور نیز نمی توانید در فصل های گرم سال که شدت گرما بسیار زیاد است مراسم عقد ساحلی برگزار کنید.

 حتما در برگزاری مراسم خود امنیت کودکان را در نظر بگیرید چرا که کنترل کودکان در چنین مکان هایی بسیار دشوار است در نتیجه بهترین راه این است که بزرگسالان را به مراسم عقد ساحلی خود دعوت کنید تا مراسم خود را به خوبی و بدون بروز کوچکترین مشکلی برگزار کنید.

خدمات تشریفات در عقد ساحلی

زمانی که زوج ها قصد برگزاری عقد ساحلی را دارند باید بدانند که روال کار برگزاری مراسم عقدشان با مراسم هایی که در سالن، تالار و… برگزار می شود تفاوت بسیاری دارد.

اگر دید مناسبی از برگزاری مراسم کنار دریا نداشته باشید،  مسلما تمام برنامه ریزی های عروس و داماد با شکست مواجه خواهد شد. در نتیجه برگزاری مراسم عقد ساحلی خود را به یک تشریفات مجالس معتبر و با سابقه بسپارید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.

خدمات تشریفات در عقد ساحلی عبارتند از:

 طراحی و دیزاین سفره عقد
 کترینگ
شمع آرایی و گل آرایی ژورنالی
معرفی ویلا
 تیم تصویربرداری حرفه ای
کنترل کامل مراسم عقد

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857