09179130177

در انتخاب تشریفات نامزدی به چه مواردی توجه کنیم

همه زوج ها می توانند وظایف برگزاری مراسم نامزدیشان را به تشریفات نامزدی بسپارند و از خدمات ویژه و متنوع آن ها بهره مند شوند همچنین تشریفات نامزدی این امکان را برای عروس و داماد ها فراهم آورده است که بتوانند به ایده هایی که برای برگزاری یک مراسم باشکوه در نظر دارند جامه عمل بپوشاند. حتی کسانی هم که می خواهند مراسمشان را در منزل برگزار کنند نیز می توانند از تمامی خدماتی که توسط موسسات تشریفات مجالس جهت برگزاری مراسم در تالارها، باغ تالار ها و… ارائه می شود بهره مند شوند در نتیجه اصلا اهمیتی ندارد که محل برگزاری مراسم شما کجا خواهد بود بلکه در هر شرایطی می توانید از خدمات متنوع تشریفات نامزدی استفاده لازم را ببرید.

خدمات تشریفات نامزدی

پیش از بررسی خدمات تشریفات نامزدی بهتر است یادآور شویم که خدماتی که در این مقاله به آن ها اشاره خواهد شد فقط تعداد بسیار کمی از خدماتی است که در تشریفات نامزدی به زوج ها ارائه می شود و دلیل این امر نیز این است که تنوع خدمات در این موسسات به قدری زیاد است که نمی توان همه آن ها در این مقاله جای داد.

در ادامه به برخی از این خدمات اشاره خواهیم کرد:

دیزاین بر اساس متد های روز جهان:

خدمات دیزاین شامل تزیین، گل آرایی و شمع آرایی محیط، جایگاه عروس وداماد، میز مهمان ها، ورودی و… خواهد بود. زوج هایی که یک دیزاین و یا گل آرایی خاصی مدنظرشان است می توانند با تیم حرفه ای دیزاین در میان بگذارند تا دیزاین مورد نظر در محیط برگزاری مراسمشان انجام شود.

کترینگ غذا و پذیرایی:

کترینگ غذا و پذیرایی نیز اهمیت بسزایی دارد در نتیجه در تشریفات نامزدی منویی در اختیار زوج ها قرار داده می شود تا بر اساس سلیقه، زائقه مهمان ها، بودجه خود و… نوع غذا، نوشیدنی، دسر، شیرینی و… را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که طبخ تمامی غذا ها به دست بهترین سرآشپز ها انجام خواهد شد و وظیفه پذیرایی نیز بر عهده مهمانداران حرفه ای و آموزش دیده خواهد بود.

تهیه میز یادبود:

میز یادبود نیز از دیگر ایده های جذاب است که سبب ثبت خاطرات شیرین برای زوج ها می شود چرا که پس از گذشت چندین سال نیز با خواندن دست نوشته های مهمان ها همان حس شادی در وجود عروس و داماد جریان پیدا خواهد کرد در نتیجه تشریفات نامزدی در صدد تهیه و دیزاین حرفه ای و خلاقانه میز های یادبود برآمده است و زوج هایی که دوست دارند در مراسمشان میز یادبود داشته باشند می توانند این میز را نیز سفارش دهند.

موسیقی زنده:

موسیقی زنده همواره برای مهمان ها جذابیت زیادی داشته از این رو عروس داماد ها توجه بسیاری به این مسئله دارند به همین دلیل با توجه به سلیقه و فرهنگ خود نوع موسیقی را انتخاب می کنند و موسسات تشریفاتی نیز بهترین گروه موسیقی را در اختیارشان قرار می دهد. همچنین زوج هایی که گروه موسیقی و یا خواننده خاصی مدنظرشان است می توانند به مسئولین موسسه تشریفاتی اعلام کنند تا امکان حضور فرد و یا گروه موردنظر در مراسمشان فراهم شود چرا که موسسات معتبر این توانایی را دارند که تمامی نیاز های مشتریان خود را به خوبی برطرف کنند.

آتلیه اختصاصی:

از آنجایی که تصویربرداری از مراسم های مهمی چون نامزدی اهمیت بسیاری دارد از این رو عروس و داماد ها زمان و دقت بسیاری را صرف پیدا کردن یک آتلیه حرفه ای و معتبر می کنند که همین امر در برخی مواقع سبب کلافگی آن ها می شود اما موسسات تشریفاتی با قرار دادن یک تیم تصویربرداری حرفه ای و باتجربه در اختیار زوج ها در صدد رفع چنین مشکلاتی نیز برآمده است.

خدمات تشریفات نامزدی در منزل

تمامی خدمات ذکر شده در فوق برای مراسم هایی که درمنزل برگزار می شوند نیز ارائه می شود به عبارتی دیگر خدمات تشریفات نامزدی در منزل نیز مانند خدماتی است که در تالار ها، باغ ها، سالن ها و… ارائه می شود در نتیجه افرادی که قصد برگزاری مراسم نامزدی در منزل را دارند می توانند به موسسات تشریفاتی مراجعه کنند و تمامی خدمات موردنظر خود را از لیست خدمات آن ها انتخاب کنند تا در روز مراسم تمامی خواسته هایشان بدون هیچ کم و کسری و به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

انتخاب باغ نامزدی و تشریفات نامزدی

انتخاب باغ نامزدی و تشریفات نامزدی هیچگاه از یکدیگر جدا نبوده اند بلکه می توان آن را به عنوان مهم ترین خدمات موسسات تشریفات نیز معرفی کرد چرا که اولین قدم برای برگزاری هر مراسمی انتخاب مکان مناسب جهت برگزاری مراسم است.
افرادی که قصد برگزاری مراسم نامزدی در باغ را دارند باید بدانند که بهترین روش برای انتخاب بهترین و مناسب ترین باغ، مراجعه به موسسات تشریفاتی است چرا که این موسسات با توجه به بودجه، ظرفیت مهمان ها، امکانات موردنظر زوج ها و… بهترین و مناسب ترین باغ را معرفی خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857