09179130177

نکات برگزاری عقد تشریفاتی لاکچری

برگزاری عقد تشریفاتی لاکچری باید با توجه و بدون کم و کاست انجام شود. اگر یکی از موارد رعایت نشود مابقی تدارکات و زحمات را تحت تاثیر خود قرار داده و هدر می دهد. داشتن یک فضای عالی، تزیینات، شام ، لباس عروس و داماد و غیره باید کاملا لوکس و درجه یک انتخاب شود.

برگزاری عقد تشریفاتی لاکچری

عروس و داماد برای به یادماندنی ترین شب زندگیشان تلاش می کنند تا بهترین باشند و خاطره ای فراموش نشدنی بسازند. مراسمی که هم خودشان راضی باشند هم مهمان ها نهایت لذت را برده و برایشان یک مراسم بی نظیر تلقی شود.

مراسم لاکچری آرزوی هر دختر و پسری که قصد ازدواج دارند بوده و همه برای داشتنش تلاش بسیاری می کنند. با توجه به هزینه ای که قادر به پرداخت هستند مکانی را انتخاب کرده و مابقی تشریفات مراسم عقد را نیز به بهترین نحو انجام می دهند.

مکان برگزاری مراسم عقد تشریفاتی لاکچری

مکان برگزاری عقد بسیار مهم است، زیرا یک فضای بسته و کوچک و دلگیر حتی اگر بهترین خدمات را هم داشته باشد باز هم حس و حال خوبی را منتقل نکرده و کسالت بار خواهد بود. این به معنای بهترین بودن فضاهای باز نیست.

یک فضای سرپوشیده  که دارای تهویه مناسب هوا و گل آرایی مجالس یا شمع آرایی و همچنین دارای نورپردازی اصولی و بی نظیری باشد در کنار دیگر خدمات می تواند هزاران بار از یک فضای باز بی کیفیت لاکچری تر و لوکس تر به نظر بیاید. پس در زمان انتخاب مکان به تمامی این جوانب باید دقت کافی داشت.

برگزاری مراسم عقد تشریفاتی لاکچری در روف گاردن

اگر به دنبال برگزاری یک مراسم کاملا لاکچری هستید اجاره روف گاردن نیز یک گزینه ی بی نظیر می باشد. برگزاری مراسمات در روف گاردن نیز رو به افزایش بوده و به دلیل رقابت بالا، هر روزه خدمات بهتری از سمت آنها ارائه می شود. کیفیت در خدمات سبب شده عروس و دامادها و خانواده شان در رضایت کامل یک مراسم عقد تشریفاتی لاکچری را در روف گاردن برگزار کنند.

برگزاری مراسم عقد تشریفاتی لاکچری در فضای باز و باغ

یکی از کارهایی که باعث می شود مراسم عقد تشریفاتی لاکچری برگزار شود، انتخاب فضای باز برای مراسم می باشد. عروس و دامادهای زیادی طرفدار این گونه مکان ها برای برگزاری مراسم عقدشان هستند. به همین دلیل با توجه به هزینه ای که برای رزرو مکان مراسم در نظر گرفته اند سراغ باغ تالارها و فضاهای باز دیگر رفته و خدمات انها را بررسی نموده تا بهترین را انتخاب کنند. البته باید توجه داشت که نباید فقط به باغ و فضای باز بودن آن اعتماد کرد، بلکه باید جایی انتخاب شود که خوشنام و با سابقه ی عالی بوده و در ارائه خدمات بهترین و نمونه باشد.

دیزاین مکان برگزاری عقد تشریفاتی لاکچری

مکمل یک فضای زیبا انجام و ارائه دیزاین هایی مانند گل آرایی، شمع آرایی و نورپردازی می باشد. موسسات تشریفاتی بهترین تیم ها را در این زمینه ها به عروس و داماد معرفی می کنند تا شبی خاطره انگیز و کاملا لاکچری را بسازند. یک فضای لوکس بدون گل و نور مناسب هرگز دلنشین و لاکچری نخواهد بود.

لباس عروس برای مراسم عقد تشریفات لاکچری

در مراسم عقد تشریفاتی لاکچری یکی دیگر از گزینه های مهم لباس عروس و داماد می باشد. موسسات تشریفاتی می توانند بهترین مشاوره ها را در این زمینه داده و مزون های لوکس و لاکچری را که ارائه دهنده فاخرترین لباس ها می باشند معرفی می کنند.

عروس و داماد با مراجعه به این مزون ها می توانند بهترین انتخاب را داشته و با لباسی بی نظیر و برتر مراسم عقد خود را برگزار کنند. این مزون ها طبق آخرین مدل ها و بهترین پارچه های خارجی پیش رفته و البته در اغلب موارد لباس هایشان دوخت کشورهای دیگر می باشد.

آرایشگاه عروس

برای هرچه لاکچری تر دیده شدن مراسم عقد و هدر نرفتن سایر هزینه ها باید آرایش عروس کاملا زیبا و با کیفیت باشد. یک آرایشگاه درجه یک که بهترین خدمات را داشته و از بهترین مواد برای آرایش عروس استفاده می کند، برای عروسی لاکچری نیاز می باشد.

بی شک این آرایشگاه ها هزینه های بسیار بالایی را نیز برای ارائه خدماتشان خواهند گرفت اما کیفیت و نتیجه ی رضایت بخش از آرایش بسیار مهم تر است. در مکانی سرشار از زیبایی و کاملا لوکس با بهترین دیزاین، عروس و دامادی با لباس لاکچری و آرایش عالی لاکچری ترین مراسم برگزار خواهد شد.

موسیقی زنده

مراسم عقد تشریفاتی لاکچری نیازمند موسیقی است که کاملا با مجلل بودن آن در تناسب بوده و منحصر به فرد باشد. گروه های موسیقی زنده ، دف نوازی و سنتور بهترین گزینه هایی هستند که با نواختن موسیقی زنده شادی و پایکوبی را به بهترین شکل تکمیل می کنند.

ماشین عروس مراسم عقد تشریفاتی لاکچری

عروس و داماد برای مراسم عقد و عروسی به دنبال بهترین ماشین هستند. اگر ماشینی که در اختیار دارند خیلی خاص نباشد سعی در استفاده از ماشین های اجاره ای دارند که توسط برخی از مکان های تشریفاتی به اجاره داده می شود. یک ماشین لوکس و گران قیمت بی حد و اندازه بر لاکچری بودن مراسم تاثیر می گذارد.

البته این ماشین لاکچری نیازمند یک گل آرایی و تزیین لاکچری نیز می باشد. با مشاوره گرفتن از مراکز تشریفات عروسی به راحتی می توان به بهترین گل فروشی نیز دسترسی پیدا کرد و ماشین عروسی بی همتا داشت.

آتیله عکاسی

ثبت زیباترین و بهترین لحظات زندگی عروس و داماد در کنار خانواده و دوستان باید برعهده یک تیم کاملا حرفه ای و مجهز  باشد. برخی از آتلیه های عکاسی مجهز به هلی شات، بهترین دوربین و وسایل جانبی برای نور پردازی و افکت برای عکاسی بوده و می توانند مراسم عقد تشریفاتی لاکچری را به بهترین شکل ثبت کنند. یک مراسم عقد تشریفاتی لاکچری نیازمند تک تک این موارد در بهترین و بالاترین حد خود می باشد.

غذا و پذیرایی در مراسم عقد تشریفاتی لاکچری

عروس و داماد و خانواده هایی که تصمیم دارند یک مراسم با تمام و کمال داشته باشند، در کنار دیگر پذیرایی ها، شام را نیز در نظر گرفته و مهمانان را به شام دعوت می کنند. برای خیال راحت از این بابت نیازمند موسسه تشریفاتی هستند که بهترین و ویژه ترین خدمات را از این بابت داشته باشند.

شام مناسب برای مراسم عقد تشریفاتی لاکچری شامل غذاهای ایرانی و خارجی بوده که توسط بهترین سرآشپزها پخت شده و به بهترین شکل توسط کادری مجرب و بی نظیر دیزاین و سرو می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857