09179130177

آشنایی با عکاسی ودینگ

آشنایی با عکاسی ودینگ به شما کمک می کند، آتلیه ی بهتری را انتخاب کرده و عکس های بی نظیری از مراسم عروسیتان به یادگار داشته باشید. عکس های عروسی ثبتی ارزشمند از مهمترین لحظات زندگی شما می باشند، پس باید مطمئن باشید که این کار را به دست افرادی سپرده اید که شما را از نتیجه پشیمان نخواهند کرد.

عکاس شما نه تنها باید بتواند وقایع را در حین وقوع آنها ثبت کند، بلکه دید او باید طوری باشد که وقتی به عکس ها نگاه می کنید، آن لحظه را با تمام جزئیات و به خوبی دوباره احساس نموده و به یاد بیاورید. عکاس ودینگ علاوه بر داشتن تجهیزات عالی و کامل، باید ثبت های عالی در کارنامه خود داشته باشد.

عکاسی ودینگ چیست؟

عکاسی ودینگ یا عکاسی عروسی یک تخصص عکاسی است که بر روی عکس گرفتن از افراد و رویدادهای اطراف عروسی و عروس و داماد تمرکز دارد. عکاسی مجالس عروسی می تواند شامل ثبت همه چیز از خواستگاری و نامزدی گرفته تا کل روز عروسی از جمله محل پذیرایی و دکوراسیون باشد.

عکاسان ودینگ یا عروسی اغلب نیاز به داشتن طیف گسترده ای از مهارت ها از عکاسی پرتره تا عکاسی خبری دارند. عکاسی عروسی یکی از چالش‌برانگیزترین و در عین حال کامل‌ترین ژانرهای عکاسی است که نیاز به مهارت‌های افراد، توانایی‌های فنی و تجهیزات گوناگون و به روز دارد.

سبک عکاسی ودینگ

داشتن عکاسی ودینگ سبب می شود عروس و داماد عکس و فیلم هایی به مراتب زیباتر و منحصر به فرد داشته باشند. عکاسان ودینگ دارای سبک های خاص خود هستند و یا با توجه به سبک مراسم عروسی و درخواستی که زوجین از آنها دارند عکاسی می کنند.

علاقه مندی های متفاوت و سلیقه های گوناگون سبب می شود هر زوجی فیلم و عکس های متفاوت و خاص خود را داشته باشد. در کنار تمام این موارد که سبب انتخاب و یا ایجاد سبک در عکس ها می شوند به معرفی برخی از سبک ها می پردازیم.

سبک هنری به سبکی گفته می شود که به نورپردازی و ادیت های زیادی نیازمند بوده و عکاس یا فیلمبردار باید مانند یک کارگردان و یا نمایشنامه نویس صحنه ای را خلق کند.

سبک عکاسی کلاسیک به نوعی از عکاسی ودینگ گفته می شود که ژست های مصنوعی توسط عکاس طراحی و پیشنهاد می شود.
عکاسی به سبک ژورنالی نوعی عکاسی بدون فضاسازی یا طراحی ژست می باشد که بیشتر با مهارت عکاس به ثبت و شکار لحظاتی از عروس و داماد در فضای منتخب می پردازد.

نکات عکاسی ودینگ

برای داشتن عکس های ودینگ بی عیب و نقص باید نکاتی را در این زمینه رعایت کرد و  مورد توجه قرار داد. نکات لازم برای عکاسی ودینگ شامل موارد زیر می شود:

انتخاب لباس های زیبا و منحصر به فرد
داشتن ژست های متفاوت و متناسب با محیط عکاسی
فضایی که برای انجام عکاسی ودینگ انتخاب می کنید
انتخاب آتلیه ای که دارای گذشته ای درخشان باشد.
آرایش متناسب با لباس و فضای عکاسی
در تناسب بودن لباس عروس و داماد

عکاس ودینگ نیاز به چه تجهیزاتی دارد؟

عکاسی ودینگ نیازمند بهترین دوربین ها، هلی شات و تجهیزات لازم برای عکاسی و فیلمبرداری هوایی، پایه و انواع تجهیزات نورپردازی و به روز ترین مایحتاج عکاسی و فیلمبرداری می باشد. علاوه بر تجهیزات به روز و با کیفیت، آتلیه ای که خدمات عکاسی ودینگ ارائه می دهد باید در زمینه های زیر نیز در سطح قابل قبولی قرار گرفته باشد:

داشتن مکان های مناسبی برای عکاسی ودینگ

دارای مهارت عالی و سلیقه خوبی باشند

آموزش و اطلاعاتشان به روز باشد و در جریان تمام متد و سبک ها باشند.

فضایی قابل اعتماد و امن داشته باشند

از نظر دقت، وقت شناسی و اخلاق و ادب نیز در درجه بالایی باشند

چه مکان هایی برای عکاسی ودینگ مناسب می باشند؟

برخی از عروس و دامادها عکاسی در عمارت های قدیمی را دوست دارند اما برخی فضاهای مدرن را می پسندند. انتخاب مکان برای عکاسی ودینگ با توجه به علاقه مندی ها و سلیقه ی عروس و داماد و پیشنهادهایی که عکاس و فیلمبردار دارند می باشد. این مکان ها عبارتند از:

عکاسی ودینگ در باغ

شکوفه های بهاری، سرسبزی تابستان و برگ های رنگارنگ در پاییز فضای بسیار رمانتیک و زیبا به باغ عروسی داده که عروس و داماد می توانند بهترین عکس ها را در این فضا ثبت کنند.

عکاسی ودینگ در عمارت

برخی از افراد به عکس گرفتن و یا داشتن فیلم در فضای عمارت های قدیمی علاقه مند هستند. یک عمارت ممکن است فضای کلاسیک یا مدرن داشته باشد اما در هر صورت عکس های بسیار لوکس را می توان در این فضا به ثبت رساند. این عمارت می تواند از خدمات آتلیه باشد یا می تواند از سمت زوجین تهیه و پیشنهاد شود.

عکاسی ودینگ در ساحل دریا

برخی از آتلیه ها در روزهای قبل از مراسم عروسی در تاریخی مشخص همراه عروس و داماد سفری کوتاه به ساحل دریا داشته تا در کنار ساحل و دریای زیبا ثبت های بی نظیری را انجام دهند.

عکاسی ودینگ در مناطق کویری

یکی دیگر از مناطق بسیار عالی برای عکاسی ودینگ، کویر می باشد. عروس و دامادها علاقه مند هستند که عکس هایشان زیبا و کاملا خاص و متفاوت باشد، از این رو مکان های کویری نیز به عنوان فضایی منحصر به فرد و خاص را می پسندند. عکاسی در این مناطق نیز نیازمند سفری کوتاه می باشد که عروس و داماد همراه گروه عکاسی در تاریخی مشخص قبل از مراسم عروسی خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857