09179130177

باغ بله برون

در نقاط مختلف کشور باغ‌هایی برای انجام مراسمات مختلف وجود دارد که وظیفه خدمات رسانی به مهمانان و برگزاری مراسمات مختلف از جمله مراسم عروسی، تولد، بله برون و عقد و نامزدی و …. را برعهده دارند. باغ بله برون یکی از این باغ‌ها است که جهت برگزاری مراسم بله برون می‌توان اجاره نمود.

مراسم بله برون ازاین‌جهت که آغاز پیوند بین دو زوج بوده و خانواده‌ها می‌توانند آشنایی بیشتری را با همدیگر داشته باشند، اهمیت دارد و درصورتی‌که این مراسم در فضای مناسب مانند باغ بله برون و یا تالار بله برون برگزار شود، تأثیرگذاری چند برابر خواهد داشت. باغ‌ها فضای چشمگیر و زیبایی دارند که سبب افزایش شادی بیشتر در بین عروس و داماد و مهمان‌ها شده و شب به یا ماندنی را برای آن‌ها رقم خواهد زد.

امروزه اجاره باغ بله برون رواج چشمگیری یافته است و افراد مختلف از باغ‌ها برای برگزاری این مراسم مهم استفاده می‌کنند. این افزایش تقاضا برای برگزاری بله برون در باغ دلایل مختلفی را می‌تواند شامل شود که در ادامه مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت.

تشریفات و خدمات باغ بله برون

افرادی که به هر دلیل قصد برگزاری مراسم بله برون را در خانه ندارند یکی از بهترین گزینه‌ها برگزاری این مراسم در باغ بله برون می‌تواند باشد. برگزاری این مراسم در باغ تشریفات و خدمات خاص خود را دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

تزئین و دیزاین باغ بله برون

ورودی باغ و جایگاه ویژه عروس و داماد با مهارت خاصی گل آرایی می‌شود. این گل آرایی توسط افراد متخصص و ماهر انجام می‌شود. تزئین و دیزاین میز مهمان‌ها، چادر عروس، کیک بله برون و…. نیز توسط تیم تشریفاتی باغ انجام می‌شود.

موسیقی

پخش موسیقی از تشریفات و خدمات باغ بله برون به شمار می‌رود که به درخواست عروس و داماد پخش موسیقی می‌تواند توسط ارکستر و به‌صورت زنده پخش گردد.

پذیرایی و کترینگ غذا

مهم‌ترین بخش هر مهمانی پذیرایی از مهمان‌ها است. پذیرایی و کترینگ غذا در این باغ‌ها به بهترین شکل انجام می‌شود. در منو غذایی انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، انواع دسرها نوشیدنی‌ها وجود دارد که به درخواست صاحب مجلس انتخاب و برای مهمان‌ها سرو می‌شود. پذیرایی از مهمان‌ها توسط تیم حرفه‌ای انجام می‌شود.

کیک بله برون

تشریفات مختلفی برای مراسم بله برون وجود دارد که یکی از آن‌ها کیک بله برون است. تهیه کیک بله برون می‌تواند توسط تیم تشریفاتی باغ انجام شود و یا خانواده داماد خود این وظیفه را بر عهده بگیرند. ایده‌های مختلفی برای کیک بله برون می‌توان در نظر گرفت که ازجمله آن‌ها می‌توان به طرح‌ها و نشانه‌های این مراسم خاطره‌انگیز اشاره نمود.

تیم تصویربرداری

مراسم بله برون یکی از مراسمات خاص برای عروس و دامادها به شمار می‌رود و باید با تصاویر و فیلم به یادگار ثبت شود. از دیگر خدمات و تشریفات باغ عروسی، تیم تصویربرداری است.

خدمات لوکس و تشریفاتی در باغ بله برون

علاوه بر خدمات مختلفی که توسط تیم تشریفاتی و خدمات باغ بله برون ارائه می شود برخی از خدمات نیز در باغ ها وجود دارند که لوکس و تشریفاتی است و به درخواست صاحب مجلس ارائه می گردد. از مهم ترین خدمات لوکس و تشریفاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دیزاین و تزئین میز بله برن با استفاده از گل، تور و …..

تزئین جایگاه و محیط اطراف آن

دیزاین متفاوت زیبای کیک بله برون که معمولا توسط تیم تشریفاتی انجام می شود

نورپردازی زیبا و ویژه در سالن که سبب زیباتر شدن محیط شده و فیلم و تصاویر مربوط به جشن بله برون را خاص تر می کند
دیزاین جاحلقه ای عروس و داماد

استند حلقه گل که در طراحی های خاصی ارائه می گردد

تزئین و طراحی میز مهمان ها با استفاده از انواع گل ها و وسایل دیگر

اکسسوری های مختلفی که داخل باغ ارائه می گردد

اهمیت برگزاری مراسم بله برون در باغ

برگزاری مراسم بله برون در باغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از جمله با ارزشترین این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کوچک بودن خانه های امروزی: این روزها کمتر خانه ای را می توان یافت که به شکل خانه های قدیمی و ویلایی با حیاط بزرگ و سالن های بزرگ باشد. خانه های امروزی بیشتر به شکل اپارتمانی و در متراژ های کم بنا می شوند. برگزاری مراسماتی مانند بله برون در این خانه ها با فضای کم مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل اکثر خانواده ها ترجیح می دهند مراسم بله برون فرزندان خود را در مکان هایی مانند باغ بله برون برگزار نمایند..

عدم تحمل دشواری های مراسمات مختلف مانند بله برون: برای برگزاری مراسمات مختلف مانند مراسم بله برون نیاز به تدارکات ویژه و خاصی است و برگزاری این مراسمات دشواری های خاص خود را دارد. برخی از افراد تحمل دشواری ها و مشکلات مختلف این مراسمات را ندارند و برای فرار از حجم کاری زیاد ترجیح می دهند مراسمات مختلف خود را در مکان هایی مانند باغ بله برون برگزار نمایند تا هم از به هم پاشیدگی وضعیت خانه جلوگیری کنند و هم خودشان با خیال راحت و آسوده از مراسم لذت ببرند و نیاز به پذیرایی و انجام کارهای مختلف نباشد. پذیرایی در باغ های بله برون توسط پرسنل با تجربه و ماهر انجام می شود که بسیار حرفه ای خواهد بود.

برگزاری مراسم بله برون مجلل و لاکچری: برخی از افراد قصد برگزاری مراسم بله برون مجلل و لاکچری را دارند به همین دلیل به دنبال مکانی مجلل و زیبا می گردند که هم به عروس و داماد و مهمانان خوش بگذرد و هم تصاویر و فیلم های مراسم به یادماندنی ثبت گردد. باغ بله برون دارای دیزاین و طراحی های زیبا و مجلل است و جایگاه ویژه عروس و داماد و ورودی باغ و همچنین میز مهمان ها توسط تیم حرفه ای باغ دیزاین و گل آرایی می شود. در واقع تمامی خدماتی که در باغ بله برون در اختیار عروس و داماد و مهمان ها قرار می گیرد، بسیار لاکچری است و سبب برگزاری لاکچری و شیک مراسم خواهد شد. تمامی این خدمات لوکس توسط تیم تشریفاتی و پرسنل ماهر و آموزش دیده باغ بله برون انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

 

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857