09179130177

تشریفات مجالس در منزل

آیا به تازگی تصمیم دارید که مهمانی، تولد، بله برون، عروسی یا مراسم دیگری را در منزل برگزار کنید؟ آیا با تشریفات مجالس در منزل آشنایی کافی را دارید؟

امروزه برخلاف بسیاری از افراد که برای برگزاری مراسم خود از تالار، باغ، ویلا و غیره استفاده می کنند، برخی نیز ترجیح می دهند مجلس مورد نظر را در منزل شخصی برگزار کنند. در این رابطه باید بدانید برگزاری هر مراسمی در منزل تشریفات و امکانات به خصوصی را لازم دارد.

به همین دلیل مراکز و موسسات بسیاری در زمینه تشریفات مجالس در منازل فعالیت و در این زمینه به افراد کمک می کنند. چنان که می توانید کل مراسم خود را به این تیم های تشریفات بسپارید و همچون مهمانان از مراسم تولد، عروسی، بله برون و غیره لذت ببرید.

بنابراین اگر شما نیز قصد دارید مراسم خود را در منزل برگزار کنید، بهتر است در ادامه با ما همراه باشید. زیرا در ادامه شما را با تمامی خدمات مجالس در منزل شخصی آشنا خواهیم کرد.

تشریفات مجالس در منزل چیست؟

امروزه با توجه به افزایش مشغله ها و دغدغه ها برای برگزاری هر مراسم به خصوص در منزل، تیم های مختلفی در زمینه خدمات رسانی در این مراسم ها فعالیت می کنند. به این تیم ها و خدمات آن ها تشریفات مجالس گفته می شود.

خدمات این تیم ها و موسسات به صورتی است که شما تنها باید با آن ها هماهنگ کنید و سپس با خیال راحت امورات را به آن ها بسپارید. زیرا در بسیاری موارد این تیم ها توانایی آن را دارند که صفر تا صد برگزاری یک مراسم از جمله تشریفات عروسی را برعهده بگیرند.

حال برای اینکه شما بیشتر با این دسته از خدمات که برای برگزاری مجالس در منزل ارائه می شود آشنا شوید، در ادامه به ذکر مهم ترین آن ها می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

بررسی فضای منزل و چیدمان بر اساس تعداد مهمان ها

اولین و مهم ترین مسئولیت افرادی که در تیم خدمات مراسم ها در منزل شخصی فعالیت می کنند، این است که فضای منزل را کاملا بررسی کنند. سپس با اطلاع از تعداد مهمان ها و نوع مراسم باید بهترین ایده ها برای چیدمان منزل را ارائه دهند.

بعد از این تشریفات مجالس در منزل با جلب نظر صاحب مراسم برای چیدمان صندلی ها، میزها و غیره در منزل مورد نظر اقدام می کند. در این رابطه جالب است بدانید که از این خدمات استفاده کنید، دیگر نگران کم بودن فضا یا تعداد زیاد مهمان ها نخواهید بود.

زیرا این افراد به شما کمک می کنند که از کم ترین وسعت برای برگزاری مراسم خود بیشترین بهره را ببرید. چنان که هرگز در مهمانی شما مشکلی تحت عنوان کمبود جا برای مهمان ها ایجاد نخواهد شد. علاوه بر این استفاده از خدمات مجالس در منزل، باعث می شود که هیچکس هنگام رفت و آمد یا حتی رقص در مراسم شما با مشکل و کمبود فضا مواجه نشود.

تشریفات مجالس و پذیرایی از مهمان ها در منزل شخصی

پذیرایی از مهمان ها یکی از قسمت های مهم هر مراسمی از جمله تولد، بله برون، عقد، عروسی و غیره است. به طوری که هر گونه سهل انگاری در این قسمت، آزردگی خاطر مهمان ها و مشکلات دیگر را به دنبال خواهد داشت.

به همین دلیل بسیاری از افراد تمام تمرکز خود را بر این بخش از مجلس می گذارند که به بهترین شکل رقم بخورد. در این رابطه باید بدانید در مراسم هایی که در منزل برگزار می شوند، نیاز است که افراد زیادی پذیرایی از مهمان ها را برعهده بگیرند.

حال اگر شما جز افرادی هستید که می خواهید مراسم خود را در منزل برگزار کنید و کسی آمادگی لازم برای پذیرایی از مهمان ها را ندارد، بهتر است از تشریفات مجالس در منزل کمک بخواهید. زیرا در این صورت دیگر هیچ گونه نگرانی از نظر پذیرایی از مهمان ها نخواهید داشت.

زمانی که شما از خدمات هر گونه مراسم در منزل خود استفاده کنید، افرادی بر اساس تعداد مهمان ها در مراسم شما برای پذیرایی حضور پیدا می کنند. جالب است بدانید در مجموعه هایی همچون یاکند، افرادی که در قسمت پذیرایی از مهمان ها حاضر می شوند، بسیار منظم و دقیق هستند.

چنان که به طور کامل از تمامی مهمان ها سر وقت پذیرایی خواهند کرد. علاوه بر این از دو نوع خدمات پذیرایی از مهمان ها به صورت سلف و غیرسلف بهره مند خواهید شد.

سرو آسان صبحانه، ناهار و شام با استفاده از خدمات مجالس در منزل

یکی دیگر از قسمت های مجالس سرو صبحانه، ناهار یا شام است. اگر شما برای برگزاری مراسم خود باغ تالار را انتخاب کنید، سرو وعده های غذایی توسط پرسنل آن مکان انجام می شود. در صورتی که اگر بخواهید مراسم تولد، عقد یا عروسی شما در منزل برگزار شود، این کار برعهده شما و اطرافیان خواهد بود.

حال آنکه سرو غذا برای مهمانان به خصوص در فضای منزل بسیار دشوار است. به همین دلیل پیشنهاد می دهیم که برای سهولت کار و آرامش خاطر خود و مهمانان، سرو غذا را به تشریفات مجالس در منزل بسپارید. زیرا در این صورت افراد این تیم متناسب با تعداد مهمان ها و غذای مورد نظر شما، بهترین سرو را انجام خواهند داد.

چنان که نه تنها با مشکلی از جمله کمبود غذا مواجه نمی شوید بلکه سرو غذا دقیقا در زمان مورد نظر شما انجام خواهد شد. علاوه بر این چیدمان میزها یا سفره به صورتی خواهد بود که مهمان ها به راحتی به غذای اصلی، دسر، سالاد و غیره دسترسی داشته باشند.

همچنین اگر شما از خدمات و تشریفات در منزل برای سرو غذای مهمانی خود استفاده کنید، هرگز در نهایت خستگی زیادی را احساس نخواهید کرد و همچون مهمان ها از مراسم خود لذت می برید.

دیگر نگران تهیه ظروف و وسایل لازم برای مهمانی در منزل نباشید!

آیا می خواهید تولد، عروسی، عقد یا دورهمی دوستانه ای را در منزل خود برگزار کنید اما لوازم مورد نیاز را ندارید؟ هیچ جای نگرانی وجود ندارد. زیرا امروزه مجموعه های مختلف تشریفات مجالس در منزل همچون یاکند در این زمینه به شما کمک می کنند.

تنها کافی است که تعداد مهمان ها و وسایل مورد نیاز خود را مشخص کنید و در کم ترین زمان این وسایل به دست شما برسد. در این رابطه جالب است بدانید که تیم های خدمات رسانی مجالس انواع وسایل مورد نیاز برای برگزاری مراسم های مختلف از جمله موارد زیر را در اختیار شما قرار می دهند:

میز؛
صندلی؛
مبل؛
ظروفی از جمله بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان و غیره؛
و بسیاری موارد دیگر.

علاوه بر این ناگفته نماند که برخی از مجموعه های تشریفات مجالس در منزل در انبارهای خود انواع گوناگونی از ظروف را دارند. به طوری که متناسب با تم و سبک دکوراسیون مراسم خود می توانید مدل مورد نظر را انتخاب کنید و سفارش دهید.

به این شکل نه تنها مجبور به پرداخت هزینه های گزاف برای خرید وسایل مهمانی نمی شوید بلکه در کوتاه ترین زمان، لوازم مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

نورپردازی بی نظیر منزل و تشریفات مجالس!

شاید شما نیز توجه کرده باشید که هر مراسمی از جمله تولد، عروسی، مهمانی دوستانه و غیره نورپردازی به خصوصی دارد. چنان که در باغ ها، تالارها و ویلاها به این موضوع توجه زیادی می شود. زیرا نورپردازی متناسب با مراسم بر صمیمیت و نشاط مهمان ها و لذتبخش شدن زمانی که در مجلس شما سپری می شود، تاثیر زیادی دارد.

به همین دلیل اگر توانایی، زمان یا امکانات کافی برای نورپردازی مناسب برای منزل خود را ندارید، همین الان با یک تیم حرفه ای تشریفات مجالس در منزل ارتباط برقرار کنید. زیرا افراد فعال در این مجموعه ها دارای تجربه و مهارت کافی در این زمینه هستند.

به طوری که پس از اطلاع از نوع مجلس شما با استفاده از وسایل مختلف از جمله ریسه، چراغ، لوستر، رقص نور و غیره بهترین نورپردازی را انجام می دهند. توجه داشته باشید که نورپردازی خوب در فیلم ها و عکس ها نیز تاثیر بسیاری دارد و باعث می شود لحظات شما به زیباترین شکل ممکن ثبت شود. بنابراین هرگز از این قسمت مراسم خود غافل نشوید.

استفاده از تشریفات مجالس چه مزایایی دارد؟

حال که با برخی از خدمات این مجموعه ها آشنا شدید، شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که استفاده از آن ها چه مزایایی برای شما دارد؟ در این رابطه باید بدانید مزایای استفاده از این خدمات و تشریفات بسیار است و در ادامه به برخی از مهم ترین آن اشاره خواهیم کرد:

صرفه جویی در زمان

امروزه با توجه به مشغله های زیاد، بسیاری از افراد در برگزاری مهمانی، تولد، عقد، عروسی و دیگر مراسم ها با مشکل کمبود وقت مواجه می شوند. به طوری که این امر باعث ایجاد استرس قبل از مراسم می شود و بسیاری از کارها به خوبی پیش نمی روند.

در این رابطه باید بدانید یکی از مزایای قابل توجه بهره مندی از تشریفات مجالس در منزل این است که در زمان شما صرفه جویی می شود. به طوری که شما تمامی تدارکات مراسم مورد نظر خود را به مجموعه های تشریفاتی می سپارید و بدون هیچ گونه اتلاف وقت و به بهترین شکل خدمات لازم را دریافت خواهید کرد.

چنان که مثل یک مهمان بدون هیچ خستگی، دغدغه و استرسی در مجلس خود حضور پیدا می کنید و از لحظه لحظه آن لذت خواهید برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857