09179130177

قیمت تشریفات عروسی

 بدون شک شما هم نام موسسه تشریفات عروسی بارها به گوشتان خورده است و درباره این موسسات اطلاعاتی دارید. برخی از عروس و دامادها هستند برای اینکه از استرس انتخاب تالار و باغ تالار و سایر برنامه هایی که برای برگزاری جشن عروسی نیاز است انجام دهند خلاص شوند تا بهتر بتوانند به سایر کارهای خود بپردازند با مراجعه کردن به این موسسات از آن ها می خواهند تا در برگزاری جشن عروسی به انها کمک کند. موسسات تشریفات عروسی به نوعی دفاتر مشاوره و راهنمایی در زمینه برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی می باشند.  این موسسات با تالارها، باغ تالارها، آتلیه، آرایشگاه و.... سر و کار دارند و با توجه به بودجه ای که شما در اختیار دارید امکانات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که قیمت تشریفات عروسی چقدر می باشد و اگر شما هم بخواهید برای برگزاری جشن عروسی خود به همچنین موسساتی مراجعه کنید و صفر تا صد کارهای عروسی خود را به آن ها بسپارید باید چقدر هزینه کنید و آیا این موضوع برایتان به صرفه خواهد بود یا خیر؟!

درباره قیمت تشریفات عروسی بدانید

زوج های جوان زیادی هستند که می خواهند جشن نامزدی و عروسی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند اما با بودجه ای که دارند  نمی دانند باید چه کار کنند.

شما می توانید با جستجوی کوچک که در شهر محل سکونت خود انجام می دهید به تشریفات عروسی سری زده  و از آن ها بخواهید که شما را رهنمایی کنند.

موسسات تشریفات عروسی همگی در حال ارائه خدمات به شما می باشند و هر کدام خدمات و تشریفات مختلفی برای ارائه دادن دارند.

البته نباید فراموش کنید که قیمت تشریفات عروسی در هر منطقه متفاوت می باشد و به نوعی نمیتوان برای تشریفات عروسی قیمت واحد و مشخصی را تعیین کرد.

مثلا نمی توان گفت که قیمت تشریفات عروسی در مناطق شمال تهران چیزی نزدیک به 50 میلیون تومان می شود و تشریفات عروسی که در مناطق جنوب تهران واقع شده اند 25 میلیون تومان هزینه آن ها می شود.

چرا که قیمت تشریفات عروسی بسته به موارد مختلف متفاوت می باشد. تشریفات عروسی خدمتی همچون طراحی و دیزاین عروسی، نوع غذا ها، تنوع در میوه و شیرینی، تعداد مهمان دعوتی هر مراسم، پرسنل لازم برای پذیرایی و تشریفاتی مانند گل آرایی، شمع آرایی و … را ارائه داده  و با توجه به خدمتی که ارائه می دهند هزینه آن ها کم و زیاد می شود.

قیمت تشریفات عروسی با توجه به اجاره باغ تالار، اجاره سالن اجتماعات، اجاره عمارت و..... بسیار متفاوت می باشد.

هزینه های تشریفات عروسی

اجرای تشریفات عروسی هر چقدر زیباتر و همچنین بی نقص تر باشد، یک شب رویایی برای عروس و داماد خواهد بود.

برای برگزاری یک جشن عروسی خاطره انگیز می بایست تشریفات مجلس عروسی را به صورت دقیق انجام داد.

همچنین با بررسی قیمت تشریفات عروسی و مقایسه آن ها بتوان مناسب ترین انتخاب را اتخاذ نمود.

کیفیت برگزاری مراسم عروسی می ‌تواند متفاوت باشد که بستگی به سلیقه برگزار کنندگان و همچنین انتخاب مکان آن نیز دارد.

در موقع انتخاب سالن و بستن قرارداد، می بایست این نکته را توجه داشته باشید که شما از برگزاری جشن عروسی خود چه انتظاراتی دارید و همچنین چه مواردی برای شما دارای اهمیت می باشد.

چه مواردی در اولویت انتخاب شما برای تشریفات عروسی وجود دارد. تا به ترتیب با توجه به میزان بودجه خود بتوانید از امکانات و همچنین تشریفات موجود نیز استفاده نمایید.

هر یک از این امکانات و تشریفات عروسی به بهتر برگزار شدن مجلس شما کمک فراوانی خواهد کرد.

تمامی موارد تشریفات عروسی و همچنین جزییات آن دارای اهمیت فراوانی می باشد که می بایست با توجه به میزان بودجه و اولویت های خود سعی در انتخاب بهترین تشریفات نیز نمایید.

انتخاب مناسب ترین تشریفات عروسی

اصلی ترین نکته ای که در انتخاب تشریفات وجود دارد، موضوع قیمت تشریفات عروسی و همچنین تعداد مهمانانی می باشد که قصد دعوت آن ها را نیز دارید.

به طور مثال، برخی از خانواده ها تمایل دارند که کمتر از صد نفر مهمان را به مجلس عروسی خود دعوت نمایند و برخی دیگر نیز با توجه به بودجه و همچنین امکانات مورد نظر خود، مهمانانشان بیشتر از هزار نفر خواهد بود.

با توجه به این که مهمانان شما چند نفر می باشند و فرهنگ خانواده ها به چه شکل است و یا این که تمایل دارید کدام خدمات و امکانات را در مجلس عروسی خود داشته باشید، می بایست با توجه به این موارد جزییات تشریفات عروسی خود را انتخاب نمایید.

اصلی ترین قسمت یک مجلس عروسی که فاکتورهای اصلی آن در پذیرایی از مهمانان نیز می باشد، عبارت است از: شام، شیرینی، میوه، فیلم برداری و موزیک.

پیشنهاد می ‌کنیم که از بهترین امکانات، خدمات و همچنین تشریفات در اندازه بودجه خود بهره ببرید. تا مراسم شما زیبا تر، با شکوه تر و به یادماندنی تر نیز برگزار شود.

موارد تاثیر گذار بر قیمت تشریفات عروسی

تاثیر هزینه باغ بر قیمت تشریفات عروسی
خدمات جانبی عروسی
انتخاب کترینگ غذا 
تاثیر هزینه باغ بر قیمت تشریفات عروسی
یکی از گزینه هایی که تشریفات عروسی برای برگزار جشن های شما در نظر می گیرند باغ می باشد. محیط و فضایی بزرگ که به راحتی می توان روی آن مانور داد.

اما باغی که تشریفات عروسی برای جشن شما در نظر میگیرد و اجاره می کند چقدر می تواند روی هزینه تشریفات عروسی که شما انتخاب کرده اید و قیمت آن تاثیر گذار باشد؟

خب باید بگوییم که تاثیر هزینه باغ روی قیمت تشریفات در شهر تهران بسیار چشمگیر می باشد شاید این مسئله در شهر های دیگر چندان به چشم نیاید. علت اینکه این مسئله در تهران چشمگیر می باشد این است که باغ های عروسی در تهران به خاطر داشتن فضای باز و سر سبز بودن محیط دارای هزینه ورودی مجزا می باشند و این از دلایلی است که میتواند روی هزینه و قیمت تشریفات کمی تاثیر بگذارد.

مسئله بعدی این است که برخی از کارهایی که نیاز است برای برگزاری جشن عروسی در تالار انجام شود هزینه های جداگانه ای دارند که باید آن ها را پرداخت کنید اما در باغ انجام دادن آن کارها نیازی نیست. مثلا برای برگزاری جشن عروسی در باغ نیازی نیست که شما هزینه ای بایت طراحی و دیزاین پرداخت کنید چون خود باغ ها با گل های طبیعی و فضای سر سبزی که دارند تزئین شده می باشند.

بنابراین می توانیم بگوییم که هزینه باغ در قیمت تشریفات به خدماتی مربوط می شود که شما عروس و دامادهای عزیز انتظار دارید در جشن عروسیتان انجام شوند

خدمات جانبی عروسی 

مسئله بعدی که می تواند بر قیمت تشریفات عروسی تاثیر گذار باشد خدمات جانبی می باشد.

خدمات جانبی در واقع همان آتش بازی, بادکنک آرایی, گل آرایی و شمع آرایی های مورد نیاز برای عروسی می باشد. باید بگوییم که این خدمات تاثیر بسیار زیادی روی قسمت تشریفات می تواند داشته باشد و شما باید برای آن ها هزینه های جداگانه ی را در نظر بگیرید

انتخاب کترینگ غذا 

کترینگ غذا به معنی ارائه دادن انواع غذاها به میهمان های شما می باشد یعنی آن ها می توانند با سلیقه خودشان غذایی که دوست دارند را انتخاب کنند.

این تنوع غذایی در کترینگ تنها مختص غذاهای ایرانی نمی باشد و شما می توانید از غذاهای خارجی هم برای پذیرایی از میهمان های خود استفاده کنید. این مسئله هم می تواند روی قیمت تشریفات تاثیر گذار باشد

در نهایت اینکه 

در نظر داشته باشید که هر چه تعداد خدمات مورد نظرتان که دوست دارید از آن ها در شب عروسیتان استفاده کنید به این معنی می باشد که قیمت تشریفات شما بیشتر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857