09179130177

اجاره باغ عروسی

یکی از به یاد ماندنی ترین خاطراتی که در ذهن هر دختر و پسر جوان می ماند. شب عروسی و مراسم عروسی می باشد

تمام زوج های جوان امروزی دوست دارند که در بهترین شب زندگی خود یک جشن مجلل و با شکوه را در یک مکان مجلل برگزار کنند و آن شب مهم زندگی خود را با عزیزانشان جشن بگیرند.

این روزها کمتر کسی رو می بینید که برای برگزاری جشن عروسی بخواهد از خانه های قدیمی و به روش سنتی استفاده کند. این روزها جوان ها به دنبال تالار و بیشتر به دنبال باغ تالار مناسبی هستند که جشن عروسی خود را در آنجا برگزار کنند.

انتخاب بیشتر زوج های جوان برای مکان برگزاری جشن عروسی، باغ هایی است که دور از منازل مسکونی و به دور از ایجاد مزاحمت برای همسایه ها این امکان را در اختیار دارند که برگزار کننده جشن های بزرگ همچون جشن عروسی باشند.

اما یک نکته بسیار مهم که تمام عروس و دامادهای عزیز برای انتخاب باغ تالار عروسی خود باید به آن توجه داشته باشند اجاره باغ عروسی می باشد. که در ادمه بیشتر درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد

باغ عروسی

باغ عروسی باید دارای طراحی زیبا و شیکی باشد. بعضی از باغ های عروسی هستند که از هر نظر مناسب می باشند اما به خاطر طراحی نامناسبی که دارند از لیست انتخابی عروس و دامادها حذف می شوند.

طراحی باغ عروسی از مهم ترین مواردی است که در زمان رزرو باغ توجه زیادی به آن میشود.در برخی مواقع بدلیل ضعف طراحی و دیزاین نامناسب، بدون توجه به تمام تلاش هایی که در جهت ارائه بهترین خدمات شما برای باغ خود در نظر گرفته اید مشتریان خود را از دست خواهید داد.

درست است که زوج های جوان اطلاعات محدودی در انتخاب تالار و باغ تالار عروسی خود دارند اما آنچه که آن ها را به چالش می کشد معماری و دکوراسیونی است که برای طراحی باغ به کار برده شده اند.تمام این چالش ها هم به خاطر بی تجربه گی آن ها می باشد

آنچه در اجاره باغ عروسی مهم است

•وضعیت آب و هوایی منطقه باغ تالار

•امنیت محل باغ 

•داشتن پارکینگ اختصاصی

•دارا بودن باغ به امکانات الکترونیکی

•سرویس بهداشتی در باغ

•پوشش کف باغ

•داشتن آمادگی و امکانات لازم در مواقع اضطراری

- وضعیت آب وهوایی منطقه باغ تالار

قبل از رزرو باغ تالار عروسی  باید یک نکته را مد نظر داشته باشید و آن هم توجه به شرایط آب و هوایی است. با در نظر گرفتن این موضوع که اکثریت باغ‌ها دارای فضایی باز و بدون سقف هستند، بارش ناگهانی باران و تغییر دما می تواند مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد

یکی از مناسب ترین کارهایی که عروس و داماد قبل از انتخاب باغ عروسی باید انجام دهند، این است که یک لیست از تمام آنچه که در نظر دارند را آماده کنند تا بهتر بتوانند باغی که می خواهند را انتخاب کنند.

- امنیت محل باغ عروسی

خب با توجه به اینکه بیشتر باغ های عروسی در خارج از شهر واقع شده اند پس توجه به امنیت آن نکته بسیار مهمی است که باید هم شما به عنوان مدیر باغ  به آن توجه داشته باشید و هم عروس و دامادها در زمان انتخاب باغ عروسی.

ناگفته نماند که از موارد مهم دیگری که در طراحی باغ عروسی باید به آن اشاره داشته باشیم همین مسئله امنیت است. شاید بگویید که امنیت چه ارتباطی می تواند با طراحی باغ داشته باشد. باید بگوییم که طراحی باغ تنها به شکل ظاهری و دکوراسیون آن مربوط نمی شود بلکه هر چه که مربوط به برگزاری یک جشن مجلل باشد جز موارد طراحی باغ عروسی به حساب می آید.

- داشتن پارکینگ اختصاصی

مسئله مهم دیگر در طراحی باغ عروسی، داشتن پارکینگ اختصاصی برای میهمان ها می باشد که با خیال آسوده تری در جشن حضور داشته باشند و اضطراب این را نداشته باشند که جای پارک ماشین آنها مناسب نیست.

همچنین نباید این موضوع را فراموش کرد که خانم ها در این مراسم کفش های پاشنه بلند می پوشند و بهتر است که مسافت پارکینگ تا محوطه اصلی باغ چندان زیاد نباشد. در ضمن استفاده از مصالح ساختمانی ای که ناهموار هستند مانند سنگ لاشه، گزینه مناسبی برای کف سازی  باغ نیستند 

- دارا بودن باغ به امکانات الکترونیکی

نورپردازی و سیستم های صوتی از موارد تاثیر گذار در برگزاری جشن عروسی می باشد و هر کم و کاستی می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

بنابراین بهتر است قبل از روز عروسی حتما از مجهز بودن باغ انتخابی به امکانات الکترونیکی مطمئن شوید.

- سرویس بهداشتی در باغ

داشتن سرویس بهداشتی در محوطه باغ یک امر لازم و ضروری می باشد. شاید باغ انتخابی شما به گونه ای طراحی شده باشد که در داخل محوطه سرویس بهداشتی نداشته باشد. خب این مسئله شاید چندان دارای اهمیت نباشد ما اگر جشن شما قرار باشد در محوطه باز باغ برگزار شود نیاز است که سرویس بهداشتی هم در محوطه وجود داشته باشد.

- پوشش کف باغ

مناسب ترین  پوششی که برای کف باغ می توان انتخاب کنید سطحی صاف و به دور از هرگونه برآمدگی، پستی و بلندی، سنگ و چاله است که هم بتوانید به راحتی میز و صندلی را در محوطه بچینید و هم میهمان ها به راحتی بتوانند در باغ رفت و آمد کنند.

گزینه بعدی برای پوشش کف باغ عروسی زمین چمن می باشد که رفت و آمد را برای همگان آسان می کند

- داشتن آمادگی و امکانات لازم در مواقع اضطراری

داشتن امکانات و آمادگی جهت مواجه شدن با اتفاقات غیر منتظره یکی دیگر از نکاتی است که در زمان انتخاب و رزرو باغ عروسی باید به آن توجه داشته باشید.

اینکه در زمان طراحی باغ عروسی محیط خود را مجهز به کپسول اطفاء حریق کنید اهمیت زیادی دارد که نباید آن را فراموش کنید

 جمع بندی

در اجاره باغ عروسی آنچه که باید به عنوان مدیریت باغ بدانید را برایتان عنوان کردیم و سعی کردیم آنچه که بیشتر مورد توجه عروس و دامادها می باشد را متذکر شویم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های  09179130177و 09363798857تماس بگیرید

سوالات پر تکرار کاربران درباره تشریفات مجالس در شیراز

قیمت تشریفات عروسی در شیراز چقدر است؟

قیمت تشریفات عروسی در شیراز شاید با دیگر شهرهای ایران متفاوت باشد. اما در همه شهرها این قیمت به مواردی چون نوع باغ یا تالار، تعداد میهمانان، نوع سرویس دهی، تعداد خدمه و پیش خدمت، نوع پلن های اجرایی توسط تشریفات، غذا، میوه و وسایل پذیرایی، موقعیت جغرافیایی تشریفات و ... بستگی خواهد داشت. بسیاری از تشریفات با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین پلن را برای شما اجرا خواهند کرد که باید در این رابطه با تشریفات مورد نظر به توافق برسید.

ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب در شیراز چیست؟

یک تیم تشریفات خدمات مجالس خوب بایستی به بودجه شما نگاه میکند و طبق آن بهترین پلن را پیاده سازی نمایند. 

مشاوره رایگان و همراهی دوستانه، اهمیت ویژه به دیزاین، موزیک و نورپردازی خوب، پذیرایی مناسب و شایسته از مهمانان، ارائه غذای با کیفیت و ... نیز جزو دیگر ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس خوب می باشد.

تشریفات عروسی خوب در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن جایگاه ورود عروس و داماد خاص،گل آرایی مناسب ورودی تالار، داشتن سیستم صوتی و نورپردازی خوب، دارا بودن گروه موسیقی و استیج، داشتن جایگاهی برای عروس و داماد، داشتن اتاق پرو لباس بزرگ، داشتن اتاق عقد تمیز و به روز، استفاده از روکش صندلی و رومیزی های با رنگ های شاد، پذیرایی مناسب از مهمانان، سرویس های بهداشتی تمیز، موقعیت مناسب برای دسترسی سالن و ... جزو مهمترین ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب می باشد. همچنین تشریفات عروسی خوب مهمانی را با یک شام خوب تمام می کند.

تشریفات مجالس جیوانجی چه خدماتی به عروس و دامادها ارائه می‌دهد؟

مهمترین وظیفه یک تشریفات مجالس پذیرایی با کیفیت و شایسته از مهمانان میباشد.

 • انتخاب یک تالار یا باغ عروسی متناسب با سلیقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد
 • گل آرایی تالار یا باغ و تزئین اتاق عقد، سفره عقد و جایگاه عروس و داماد
 • معرفی گروه های موسیقی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی گروه‌های فیلم‌برداری و عکاسی متناسب با سلیقه و بودجه‌
 • معرفی به فروشگاه‌ها‌ی تهیه کارت عروسی
 • معرفی عروس و داماد به آرایشگاه های مناسب و متناسب با بوجه
 • معرفی عروس و داماد به فروشگاه های لباس عروس و کت شلوار
 • معرفی خودرو های اجاره ای جهت ماشین عروس
 • معرفی به گل فروشی ها برای گل آرایی ماشین عروس

چه چیزهایی باید قبل از قرارداد با تشریفات مجالس بررسی شود؟

قبل از امضای قرارداد، در مورد مسایل زیر با تشریفات مجالس صحبت کنید و به توافق برسید:

 • مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما فکر همه جای کار را کرده است.
 • نوع پوشش خدمه چگونه است.
 • زمان برگزاری جشن را دقیق ذکر کنید.
 • از مدیریت سالن راجع به محدودیت های خاص بپرسید.
 • نحوه پرداخت هزینه هزینه های جانبی اضافه
 • شرایط نگهداری و سرو غذاهای عروسی

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است.

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟ تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه های شما بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی دارد میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد میزان انتظار خود را از برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید برگزاری جشن عروسی برنامه ریزی شده در زمان بندی کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس نگرانی شما می کاهد

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت  تشریفات مجالس   به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید  عکاس عروسی  است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود .

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد

باغ تالار مجلل پرنسس

باغ تالار مجلل پرنسس یکی از زیباترین و مدرن ترین باغ تالارهای شیراز است که کلیه خدمات و تشریفات عروسی آن را مجموعه خدمات مجالس ملل به عهده دارد.

این باغ عروسی با محیطی وسیع و سرسبز و فضاسازی شده با همکاری مشاورین مطرح، یکی از بهترین باغ های شیراز به شمار می آید.

در باغ تالار مجلل پرنسس می توانیم میزبانی کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما با ظرفیت پذیرایی حداکثر 700 نفر با بهترین و مدرن‌ترین شرایط باشیم.

محوطه وسیع، زیبا و فضاسازی شده باغ تالار پرنسس با آلاچیق و حوض و آبنما با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دیزاین شده و باعث زیبایی بیشتر این باغ شده است.

اطلاعات تماس

آدرس: شیراز ، ابتدای جاده صدرا ، خیابان آپادانا 7 ، باغ مجلل پرنسس

موبایل : 09179130177

موبایل : 09363798857